بهترین مشاور خانواده آنلاین رایگان

بهترین مشاور خانواده آنلاین رایگان

بهترین مشاور خانواده آنلاین رایگان ۲۴ ساعته در سامانه هوشمند کافه مشاور که بهترین مشاوران و روانشناس های کشور در آن فعالیت دارند مزایای زیادی دارد، خواه مشاوره خانواده به طور کلی باشد.

اگر زمان یا زمان محدودی دارید. اگر خانواده شما هر روز دعوا می کنند یا کسی با هم صحبت نمی کند، خانواده درمانی ممکن است کمک کند.

مرکز بهترین مشاور خانواده آنلاین رایگان

بزرگترین چالش خانواده درمانی چهره به چهره این است که همه باید همزمان حضور داشته باشند.

با این حال، با مشاوره آنلاین خانواده درمانی و مشاوره آنلاین 24 ساعته، شما و خانواده تان همچنان می توانید به عنوان درمانگران خوب با یکدیگر و خانواده خود ارتباط برقرار کنید، حتی اگر همه در محیط های مختلف باشید.

بر اساس گزارش فدراسیون بین المللی مشاوران ازدواج و خانواده، 57 درصد از خانواده هایی که از درمان آنلاین استفاده می کنند، موفقیت را تجربه کرده اند،

در حالی که 42 درصد از خانواده ها از روش های مشاوره سنتی استفاده می کنند. در ادامه این مقاله متوجه خواهید شد که چرا این نوع درمان ممکن است برای شما و خانواده شما مناسب باشد.

مزایای مشاوره آنلاین خانواده

اگر شما و خانواده تان در حال حاضر با مشکلاتی در روابط خود مواجه هستید، حتی هماهنگی برای مشاوره آنلاین خانواده ممکن است مانند یک مانع غیرقابل عبور به نظر برسد.

اعضای خانواده در سنین و پیشینه‌های مختلف می‌توانند حتی بیشتر احساس ناامیدی کنند زیرا سعی می‌کنند راه‌حلی بیابند که برای همه کارآمد باشد، نه فقط در محل زندگی‌شان.

علاوه بر این، اگر یکی از اعضای خانواده با مسائل روانشناختی مانند اضطراب اجتماعی یا انزوا سروکار دارد، دسترسی به درمان حضوری ممکن است دشوار و حتی مشکل‌سازتر باشد.

جلسات و برگزاری جلسات آنلاین با بهترین مشاوران آنلاین، جلسات را برای همه آسان تر و انعطاف پذیرتر می کند. می توانید زمان خود را تا 90 دقیقه بدون نیاز به زمان بندی مجدد افزایش دهید.

به علاوه، دیگر نیازی به رانندگی برای دکتر ندارید. به‌علاوه، می‌توانید از جایی که راحت‌تر هستید تماس بگیرید، مخصوصاً وقتی از خانه تماس می‌گیرید.

چه نوع مشکلاتی از طریق مشاوره آنلاین خانواده و خانواده درمانی درمان می شوند؟

خانواده درمانی آنلاین می تواند هر مشکل یا نگرانی خانواده شما را برطرف کند. برخی از رایج ترین آنها عبارتند از:

شماره بهترین مشاور خانواده آنلاین رایگان

ارتباط: برقراری ارتباط مؤثر بین افراد و دیدگاه‌های مختلف می‌تواند دشوار باشد.

به‌ویژه در خانواده‌هایی با جوانان یا با اختلافات سیاسی قابل توجه.

مشاوره آنلاین خانواده و مشاوره 24 ساعته کافه مشاور این امکان را برای همه فراهم می کند تا نظرات خود را شنیده شوند.

سوء مصرف مواد: علاوه بر مشکلات جسمی و روانی، یکی از اعضای خانواده یا یکی از عزیزان ممکن است با الکل یا مواد مخدر مشکل داشته باشد.

یک روانشناس آنلاین می تواند فضا و فرصت درمانی برای رسیدگی به این مسائل فراهم کند.

تنش های خانوادگی دوگانه هنگام ازدواج: گرد هم آوردن دو خانواده از طریق ازدواج، زندگی همه را بهبود می بخشد، اما همچنین می تواند باعث ناامیدی، عصبانیت یا حسادت شود.

این موضوع به ویژه زمانی که ازدواج جدید و فرزندان وجود دارد دشوار است. چون برادران ناتی زندگی مشترک را یاد می گیرند. صحبت در مورد این مسائل و فعال بودن در مورد آنها می تواند مفید باشد.

هر نوع ننگ: نیازهای عاطفی، شکست، مالی یا فیزیکی باید به طور جدی مورد بحث قرار گیرد و در مواجهه با یک صحنه رو به رشد به آن پرداخته شود یک روانشناس خوب و ماهر می تواند کمک بزرگی در تسهیل این مکالمات در یک محیط امن باشد و درمان آنلاین مسافتی را که ممکن است نیاز داشته باشید فراهم می کند.

درمانگران همچنین می توانند از افرادی که مورد سوء استفاده قرار می گیرند حمایت کنند و بهترین شیوه ها را برای ایمنی و رفاه آینده آنها توصیه کنند.

بهترین مشاوره خانوادگی تلفنی رایگان

رویدادهای آسیب زا مانند مرگ یا طلاق: احساسات بسته به نوع از دست دادن خانواده متفاوت است.

بهترین مشاور خانواده آنلاین رایگان و مشاوره خانواده تلفنی رایگان فضایی را برای سوگواری در اختیار افراد قرار می دهد و در عین حال به خانواده ها کمک می کند تا به سمت جامعه ای مراقبت کننده و حمایتگر حرکت کنند.

همچنین ممکن است از طریق انجمن های خانوادگی آنلاین در طول مسیر کمک بیابید.

مشکلات رفتاری: برخی از کودکان و نوجوانان برای غلبه بر مشکلات رفتاری در خانه، مدرسه یا جاهای دیگر به کمک بیشتری نیاز دارند و اعضای بزرگسال خانواده نیز ممکن است برای غلبه بر این مشکلات کمک حرفه ای دریافت کنند.

خیانت: اگر یکی از طرفین به هر طریقی (سوء استفاده جنسی یا عاطفی، مالی و غیره) به طرف دیگر خیانت کند، قبل از ادامه یا پایان رابطه باید اعتماد دوباره ایجاد شود.

مشاوران آنلاین می توانند از طریق مکالمات مورد نیاز هر یک از طرفین حمایت کنند، حتی زمانی که یک یا هر دو طرف در یک منطقه راحت نیستند.

چه نوع مشاوره آنلاین وجود دارد؟

کافه مشاوره در همه زمینه های مانند مشاوره خانواده و روانشناسی و کودک و جنسی می تواند به شما کمک کند.

لیست مشاوران کافه مشاور