دلم میخواد با یکی حرف بزنم

دلم میخواد با یکی حرف بزنم

دلم میخواد با یکی حرف بزنم

دلم میخواد با یکی حرف بزنم ولی نمیدانم به چه کسی می توان اعتماد کرد.در حال حاضر بسیاری از مردم احساس تنهایی می کنند و نیاز دارن با یکی حرف بزنن و شنونده درکشون کنه.

مشاوره تلفنی فردی می تواند بهترین گزینه برای شنیدن حرف های دل شما باشد و بدون هیچگونه نصیحت مسیر درست را به شما نشان بدهد.

برای دریافت مشاوره تلفنی وارد لیست مشاورین شده و مشاوره مربوطه خود ارتباط برقرار کنید.

من می خواهم با کسی صحبت کنم

بسیاری از مردم احساس تنهایی می کنند و می خواهند با کسی صحبت کنند، اما دلایل تنهایی عبارتند از: شک به خود، ترس از خیانت، ناامنی و بسیاری از دلایل مشابه.

برای صحبت با مشاوره تلفنی مجرب با ما تماس بگیرید

بپذیر که تنها هستی.

مانند بسیاری از چیزها، اولین قدم رو به جلو این است که بفهمید چه چیزی را تجربه می کنید. بیشتر مردم سعی می کنند احساس تنهایی را انکار کنند یا وانمود کنند که مضطرب یا افسرده هستند. زیرا؟

دکتر ع.س. ایمی روکاچ، روانشناس بالینی و نویسنده کتاب «تنهایی، عشق و همه چیز در این میان» می گوید:

زیرا تنهایی با شرمندگی بزرگ همراه است.

او افزود که بسیاری از مردم در مورد این که تنها هستند احساس سردرگمی می کنند زیرا آن را با انزوا و انزوای اجتماعی مرتبط می کنند. اما مبارزه بیهوده به معنای به تاخیر انداختن فرصت عمل است.

یادت باشد، تو تنها نیستی.

روکاچ توضیح داد: ما تنها نیستیم.

روکاچ هشدار داد: «این بدان معنا نیست که باید آن را ترک کنید زیرا شخص دیگری باید از آن مراقبت کند.

مشاوره تلفنی آنلاین 24 ساعته

این یک فرصت عالی است تا به یاد بیاورید که شما نیز مانند هر کس دیگری توانایی رهایی از این وضعیت را دارید.

یک خالق واقعی باشید

در حالی که می توانید اقداماتی را برای کاهش تنهایی انجام دهید، اما همه ساده لوح نیستند. روکاچ گفت: “گاهی اوقات نمی توانی از عهده آن بر بیایی.” مردم نمی خواهند وقت خود را با شما بگذرانند، آنها خیلی شلوغ هستند، یا شما همیشه احساس تنهایی می کنید – این اتفاق می افتد.

او توضیح می دهد: “زمان های سختی خواهد بود، اما مهمترین چیز این است که در همان جایی که هستید بمانید. حالا شما آن را نمی خواهید، اما اگر می خواهید با شگفتی روبرو شوید، به این راحتی تسلیم نخواهید شد. ” بدانید که این یک جنگ است، این یک بازی است که در آن همه برنده هستند.

تسلیم نشو

روکاچ توضیح می دهد که از آنجایی که برهنه بودن باعث شرم و پشیمانی می شود، پاسخ معمول این است که خود را فریب دهید و فکر کنید هیچ کس واقعاً شما را دوست ندارد، این بهتر است، این بهتر است. . . . من می توانم آن را حتی برای یک لحظه بپذیرم.

اما در کل، این عمل برای سلامت جسمی و روانی مضر است.

مردم به مردم نیاز دارند و همه باید احساس کنند که دوستش دارند. بنابراین اگر گروه خود را به خوبی شروع کرده اید، وقت آن است که کاری را امتحان کنید.

لیست مشاوران کافه مشاور