مشاوره آنلاین ۲۴ ساعته با موبایل

مشاوره آنلاین ۲۴ ساعته با موبایل

مشاوره آنلاین 24 ساعته با موبایل

مشاوره آنلاین 24 ساعته با موبایل کافه مشاور می تواند بصورت 24 ساعته پاسخگو تماس های مرجعه کنندگن باشد و مشکلات مهم مراجعه کنندگان را حل کند.

مشاوران آنلاین از طریق چت کافه مشاور در تمامی زمان از سراسر ایران برای همه هموطنان بصورت 24 ساعته در دسترس می باشد.

برای دریافت مشاوره تلفنی آنلاین از طریق تلفن و یا پیام متنی وارد لیست مشاوران آنلاین کافه مشاور شوید و با یک تماس راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

مشاوره آنلاین خانواده می تواند به خانواده ها کمک کند تا با مسائل ارتباطی، عاطفی و اجتماعی برخورد کنند. در این مرحله مشاوره به مردم اطلاع رسانی نخواهد شد. ضمناً مشاوران مسئولیتی در قبال حل مشکلات اعضای خانواده ندارند.

مشاوره آنلاین خانواده می تواند تجزیه و تحلیل عمیق تری از مشکل ارائه دهد. این به شما امکان می دهد جنبه های مختلف مشکل را بهتر درک کنید و از مهارت های خود برای حل آن استفاده کنید. سلامت روان مردم یکی از مهمترین مشکلات جامعه است. انعطاف پذیری مشاوره آنلاین مزایای زیادی دارد.

امروزه مشکلات مختلفی با کمک مشاوره آنلاین حل می شود. این مشاوره ها شامل مداخله تشخیصی و درمان است. موضوع کلیدی زمان این مشاوره تلفنی است. زمان ورود می تواند بسیار کوتاهتر از یک بازدید شخصی باشد. به طور کلی، مشاوره آنلاین خانواده می تواند به حل فوری مشکلات کمک کند.

مشاوره روانشناس آنلاین رایگان

اصول اخلاقی در بیشتر فعالیت های مرتبط با سلامت مهم است. علاوه بر این، از آنجایی که روانشناسان و مشاوران از کرامت انسانی دفاع می کنند و تلاش می کنند بر انسانیت و ارزش های مرتبط با آن تأکید کنند، به اصول اخلاقی حرفه خود کاملاً پایبند هستند. این اصول اخلاقی توسط انجمن روانشناسی آمریکا (APA) توسعه و پیشنهاد شده است و اعتقاد بر این است که همه روانشناسان و مشاوران از آن پیروی می کنند.

مانند سایر خدمات مشاوره و مداخله روانشناختی، مشاوران آنلاین نیز باید از اصول اخلاقی پیروی کنند. این اصول اخلاقی شامل قواعد کلی مشاوره خوب و صداقت است. این به معنای چیزی شبیه به چیزی است که در روابط مورد انتظار است. این موضوع تا حدودی متاثر از فرهنگ است. اما اصولاً این امر در همه زمینه ها لازم است. سایر اصول عبارتند از:

اصول اولیه دانش سلامت روان انسان

به کرامت و آزادی انسان احترام بگذاریم

اصول انصاف و برابری.

مسئوليت

شایستگی ها و مهارت ها

قوانین قابل اجرا را درک کنید.

اصول روابط حرفه ای

به حقوق مشتریان احترام بگذارید.

اعلان موافقت یا رضایت مشتری برای شنیده شدن.

اعتماد به نفس.

مشاوره روانشناس تلفنی رایگان 24 ساعته

قابل ذکر است که مشاوره آنلاین و حضوری سطوح مشابهی از اطلاعات شخصی، محرمانه و بین فردی را ارائه می‌کرد. در عین حال، محرمانه بودن و حفاظت از این اطلاعات یکی از مهمترین وظایف مشاوران است.

این اصل رازداری یکی از مهم ترین و اساسی ترین اصول مشاوره خانواده محسوب می شود. هنگامی که مراجع احساس می کنند که مشاور آنها به رازداری احترام می گذارد، به احتمال زیاد احساس امنیت بیشتری می کنند و یک اتحاد درمانی قوی تری با مشاور خود ایجاد می کنند. به طور کلی، مشاوره روانشناسی آنلاین باید استانداردهای سختگیرانه ای را برای محافظت از حریم خصوصی مشتری رعایت کند. همیشه به یاد داشته باشید که روانشناسان آنلاین مانند سایر مشاوران باید از صلاحیت ها و آموزش های لازم برخوردار باشند.

از اوایل دهه 1950، ارتباط بین مشاوران و مشتریان بر اساس تلفن یا پست بود. به طور کلی ارتباط از راه دور بین مشاوران و مشتریان مفهوم جدیدی نیست. زیگموند فروید برای برقراری ارتباط با مشتریان خود به طور گسترده از نامه ها استفاده می کرد. امروزه بسیاری از متخصصان و مراکز مشاوره از فناوری ارتباطات و مشاوره آنلاین برای حل مشکلات مشتریان استفاده می کنند.

در طول دهه گذشته، پیشرفت های فناوری منجر به رشد قابل توجهی در مشاوره معنوی آنلاین شده است. نه تنها تعداد این ساختمان ها افزایش یافت، بلکه کیفیت آنها نیز ارتقا یافت. برخی از این خدمات عبارتند از:

وب سایت آموزش روانشناسی.

گروه پشتیبانی آنلاین

طرح خودیاری آنلاین

پیشنهادات وب صوتی یا تصویری را از طریق اینترنت ارائه دهید

آسیب پذیری های آنلاین را در موقعیت های خاص برطرف کنید

مشاوره آنلاین روانشناسی افسردگی

دانشکده مراقبت های اولیه دانشگاه بریستول مطالعه ای را روی بزرگسالانی انجام داد که برای افسردگی (خفیف، متوسط ​​و شدید) مشاوره روانپزشکی آنلاین دریافت می کردند. این مردان 5 تا 10 جلسه درمان شناختی رفتاری را از طریق مشاوره آنلاین در یک دوره 16 هفته ای تکمیل کردند. حدود 4 ماه بعد، پس از پایان درمان، همان افراد غربالگری افسردگی قبل از درمان را تکمیل کردند. نتایج حاکی از کاهش معنادار افسردگی در گروه درمان بود. در مطالعه مشابهی از دانشگاه مونترال، محققان دریافتند که CBT آنلاین نتایج بهتری را برای برخی از مشتریان نسبت به CBT حضوری ایجاد می کند.

محیط مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین رایج است. بسیاری از مشاوران این توصیه را در برنامه های شغلی خود گنجانده اند. راهنمای خدمات روانشناسی آنلاین نیز در دو دهه اخیر ظهور کرده است. برای مثال، در سال 1997، انجمن روان‌شناسی آمریکا (APA) دستورالعمل‌هایی را برای مشاوره آنلاین و مشاوره روان‌شناختی منتشر کرد. دو سال بعد، انجمن مشاوره آمریکا سندی به نام «استانداردهای اخلاقی برای مشاوره آنلاین» منتشر کرد. انجمن مشاوره و روانشناسی بریتانیا در سال 2001 دستورالعمل های جامعی را در مورد این موضوع ارائه کرد که در سال 2005 بازنگری شد.

فهرستی از مشاوران نیز ایجاد شده است. در سال 2004، کراس و همکاران. مشاوره آنلاین منتشر شد: راهنمای متخصصان سلامت روان. در سال 2003، گاس و آنتونی کتاب مشاوره و تکنیک های روانشناختی: راهنمای درمانگر را منتشر کردند. برخی از دانشگاه ها شروع به اعتبار بخشیدن و ارائه دوره های مشاوره آنلاین در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری کرده اند. اینها شامل دانشگاه دنور و دانشگاه نورث وسترن است.

مشاوره روانشناسی با موبایل رایگان

جستجوی Google برای “مشاوره آنلاین” تقریباً 800 میلیون نتیجه به دست می دهد. تا 70 میلیون نتیجه به زبان فرانسه وجود دارد. علاوه بر این، کتاب ها و دوره های آموزشی زیادی به صورت آنلاین برای آموزش مشاوران آنلاین وجود دارد. مشاوره آنلاین نیز در حال حاضر در حال مطالعه است. مشاوران می توانند از این نتایج برای بهبود کیفیت کار خود استفاده کنند. محققان دانشگاه هیوستون در حال مطالعه مشاوره آنلاین هستند.

آنها گزارش دادند که مشاوره آنلاین شامل شیوه های حمایتی بیشتری نسبت به مشاوره حضوری است. علاوه بر این، تفسیر مستقیم و گفتگو کمتر گزارش شده است. در مشاوره آنلاین زبان، نشانه های غیرکلامی نامرئی هستند. برای حل این مشکل، نمایندگان می توانند از تماس تصویری استفاده کنند. مطالعاتی که به مقایسه مشاوره حضوری و آنلاین پرداخته‌اند نشان داده‌اند که بیشتر مداخلات مشاوره حضوری می‌تواند به طور موثر در مشاوره آنلاین استفاده شود.

لیست مشاوران کافه مشاور