مشاوره انتخاب رشته تلفنی

مشاوره انتخاب رشته تلفنی

مشاوره انتخاب رشته تلفنی

مشاوره انتخاب رشته تلفنی بسیار آسان و راحت شمارا در مسیر انتخاب رشته تحصیلی خود کمک می کند.به راحتی از طریق تلفن همراه می توانید در هر زمان و هر مان در تمام نقاط کشور از خدمات مشاوره تحصیلی کافه مشاور بهرمند شوید.

بسیاری از دانشجویان و داوطلبان کنکور معتقدند که اگر برای کنکور آماده شوند،مهارت های تست زنی خود را تقویت کنند، از قبل برنامه ریزی کنند و یک مربی داشته باشند، می توانند به نتایج دلخواه خود برسند.

با این حال، آنها متوجه نیستند که برای ورود به دانشگاه و شهر مورد نظر خود، حتی پس از شرکت در آزمون ورودی باید با معلمان خود در ارتباط باشند تا دانشگاه مناسب را انتخاب کنند.

در مورد اهمیت انتخاب رشته باید گفت که برخی از کارشناسان فکر می کنند که انتخاب رشته در کنکور حتی از خود آزمون مهمتر است.

اگر متقاضی مدرک و تعادل قابل قبولی داشته باشد، نه در صورت انتخاب درست.

البته به نتایجی که می خواهید نخواهید رسید.

امااگردانش آموزی با نمرات متوسط ​​یا حتی ضعیف، درس معنادار و مناسبی را انتخاب کند،می تواند درس مناسب و شهر مناسب را بیابد.

اهمیت مشاوره تحصیلی انتخاب رشته

زمان انتخاب رشته در کنکور 6-4 روز می باشد. این لحظه محوری می تواند به معنای تفاوت بین نمره بسیار بد یا نمره بسیار خوب در آزمون جین باشد. اما در این بین دانش آموزان باید خود را برای انتخاب رشته کنکور آماده و آماده کنند. در زیر به آن خواهیم پرداخت.

1-دانشجویان و داوطلبان کنکور باید با دقت در نظر گرفته و تصمیم بگیرند که پس از کنکور و در ابتدای انتخاب رشته، کدام گروه را انتخاب کنند. آنها همچنین باید اولویت های خود را هنگام انتخاب شهر و دانشگاه درک کنند. سپس بزرگان شهرها و دانشگاه ها را دسته بندی کردند و به ترتیب اهمیت بر روی کاغذ فهرست کردند.

2- در بهترین حالت به دانشجویان توصیه می شود حداقل چند روز قبل از شروع دوره، مربی خود را انتخاب کرده و وقت خود را رزرو کنند. با توجه به اهمیت انتخاب به موقع کنکور، معلمان در جلسات ورودی با تعداد زیادی دانش آموز مواجه بوده و اوقات فراغت محدودی دارند. بنابراین دانشجویانی که نمی خواهند با این روایات حواسشان پرت و سردرگم شود، قبل از انتخاب رشته با مشاوره آنلاین خود مشورت کنند.

3- حتی برای آن دسته از دانش آموزانی که از کنکور راضی نیستند و نتایج مطلوب را کسب می کنند،

بهتر است تصمیم بگیرند و در شهر مورد نظر خود به دنبال رشته باشند.

این باعث می‌شود فکر کنم که اگر دانش‌آموزی مجبور باشد سال آینده امتحان بدهد تا در شهر انتخابی خود یک نام دامنه به دست آورد، انجام یک سال فاصله ارزشش را دارد.

مشاوره انتخاب رشته در کنکور تلفنی

4- بسیاری از دانش آموزان در مناطق شهری زندگی می کنند و در انتخاب رشته کنکور مشاوران کم تجربه و حرفه ای هستند.علاوه بر این، آنها باید زمان و تلاش زیادی را صرف قرارداد با یکی از این مشاوران کنند. مشاوره تحصیلی تلفنی هنگام انتخاب شغل در کنکور اساسا این مشکل را حل می کند.

آنها به دانش آموزانی که در آزمون های ورودی شرکت می کنند اجازه می دهند که یک دوره پایه مناسب برای هر شهری که در آن زندگی می کنند انتخاب کنند.

بعد از شرکت در آزمون های ورودی، نکته اصلی رسیدن به هدف است و قسمت دیگر کار انتخاب بخش برای کنکور است.

انواع کتاب کار در سایت سنجش www.sanjesh.org برای دانش آموزانی که در رشته های ریاضی، علوم انسانی، علوم تجربی، زبان شناسی و هنر می خوانند موجود است.

برای جلوگیری از سردرگمی در انتخاب شغل، داوطلبان باید چند روز قبل از تاریخ کنکور، دفترچه شغلی خود را از این وبسایت دانلود و مطالعه کنند.

موارد زیر مواردی است که دانش آموزان در راهنمای انتخاب اردو باید به آنها توجه کنند.

  1. راهنمای انتخاب رشته کنکور به دو قسمت تقسیم می شود. بخش اول مفاهیم اولیه انتخاب رشته و نحوه افزودن رشته های انتخابی به وب سایت سازمان بازرسی را توضیح می دهد. پس در اینجا راهنمای انتخاب رشته کنکور می باشد.
  2. در قسمت دوم جزوه کدهای هر بخش از دانشگاه های مختلف کشور بخش ها و موسسات مختلف از جمله دانشگاه ملی، پیام نور، غیرانتفاعی، فرهنگیان، و … را نشان می دهد.

مشاوره روانشناسی تحصیلی

وقتی دانش آموزان بخواهند کل مطالب نوشته شده برای کنکور را مطالعه کنند،کار سخت و زمان بری است. ضمناً به دلیل عدم تجربه، ممکن است دانش آموزان در انتخاب رشته دچار اشتباهات جبران ناپذیری شوند.

باید بدانید که در صورت انتخاب رشته اشتباه، پذیرش در دانشگاه دولتی اشتباه و عدم پذیرش، دو سال از شرکت در کنکور محروم می شوید و نمی توانید وارد دانشگاه دولتی شوید.

بنابراین بهتر است این کار مهم را به مشاوران حرفه ای بسپارید. مشاوره تلفنی در انتخاب رشته های کنکور سراسری در هر نقطه از ایران به شما کمک می کنند.

موقعیت دانشجویان ارشد را در لیست نامزدی ارشد به دقت برنامه ریزی کنید.

دانش آموزانی که موفق به قبولی در کنکور و انتخاب رشته می شوند باید اولویت های خود را از «خوشبین» به «بدبین» رتبه بندی کنند.

دانشجویان می توانند از بین 150 رشته انتخاب کنند. لیست را انتخاب کنید.

هنگامی که از انتخاب امیدوارکننده نامزدها عبور کردید،زمان تصمیم گیری آگاهانه فرا رسیده است.

این بخش باید حداکثر تعداد نامزدها را در نظر بگیرد.

به عنوان مثال، شانس قبولی داوطلب در یکی از 200 محل دانشگاه فنی و رشته مکانیک تقریباً قطعی است:

دانشجو باید پس از انتخاب آینده این رشته را انتخاب کند.

مشاوره انتخاب رشته آنلاین

هنگامی که دانش آموزان در مورد یک درس خوش بینانه و معتبر تصمیم گرفتند،

زمان آن فرا رسیده است که یک درس کمتر خوش بینانه را انتخاب کنید.

توجه به این نکته ضروری است که تصمیمات بدبینانه آنهایی هستند که به طور کامل پذیرفته می شوند زیرا دانش آموز در بدترین وضعیت قرار دارد و در صورت عدم پذیرش در بهترین موقعیت قرار دارد.

بنابراین، اگر متقاضی گزینه های ناامیدکننده خود را به دسته های «امیدبخش» یا «واقع بینانه» طبقه بندی کند، مطمئناً بسیاری از فرصت های خوب را برای پذیرش از دست خواهد داد.

بنابراین پیشنهاد می کنیم این کار را به افراد متخصص بسپارید و از طریق مشاوره تلفنی جهت کنکور را تعیین کنید. انتخاب بومی به چه معناست؟

یکی از مهم ترین کلماتی که در انتخاب رشته کنکور باید به آن توجه کرد «مکان» است. اما برای درک کامل این مفهوم، باید بدانید که کلمه “محیط” به چه معناست. بنابراین دولت مبدأ حالتی است که دانشجو در طول سه سال تحصیلی در آن سکونت داشته است. به عنوان مثال دانش آموزانی که سه سال اخیر را در شهر شاهین اصفهان گذرانده اند از استان اصفهان محسوب می شوند.

بومی سازی به چهار دسته تقسیم می شود که هر منطقه به شرح زیر است:

  1.  گزینش کشوری: اگر یک رشته انتخابی کشوری در نظر گرفته شود به این معنی است که داوطلبان این دوره شانس یکسانی برای درخواست در تمام ایالت های سراسر کشور دارند و دانشجویان یک ایالت در مقایسه با دانشجویان سایر استان ها هیچ ضرری ندارند. استان ها
  2. موقعیت در داخل شهرستان. بنابراین، شرط ورود به این بخش این است که آنها در آخرین سال تحصیلی خود در شهر یا شهرستان زندگی کنند. مثلاً بخش‌هایی از دانشگاه فرهان در استان‌ها است. بنابراین در هنگام ثبت نام در دانشگاه فرهنگ در استان فارس، متقاضی باید سه سال در استان سکونت داشته باشد.
  3.  موقعیت جغرافیایی: به مجموعه شهرستان های متعدد متصل به یک منطقه اطلاق می شود.پذیرش در یک منطقه مدرسه از طریق انتخاب منطقه مدرسه محلی انجام می شود تا دانش آموزان آن منطقه نسبت به سایر دانش آموزان در پذیرش اولویت داشته باشند.به عنوان مثال دانشجویانی که در استان مرکزی تحصیل می کنند نسبت به دانشجویان استان اردبیل از مزیت بالاتری برای ورود به دانشگاه سمنان برخوردارند زیرا استان مرکزی و استان سمنان در یک منطقه قرار دارند. 4. محل قطب: قطب به این معنی است که دونا نیز نزدیک است. احتمال پذیرش دانش آموزان درون مدرسه ای در دانشگاه مدرسه شان بیشتر از دانش آموزان خارج از مدرسه است.دانشجویان شاغل به تحصیل در استان البرز در استان گیلان نسبت به دانشجویان مقیم استان خراسان رضوی و مایل به ورود به استان گیلان از مزیت پذیرش بالاتری برخوردارند.
لیست مشاوران کافه مشاور