مشاوره خانم برای ترک خود ارضایی

مشاوره خانم برای ترک خود ارضایی

مشاوره خانم برای ترک خود ارضایی

مشاوره خانم برای ترک خود ارضایی راه حلی مناسب برای پیشگیری مشکلات جنسی و روحی ناشی از خود ارضایی می باشد.

برای حل مشکلات خود ارضایی وارد لیست مشاورین شوید و از طریق تماس تلفنی و یا چت آنلاین درخوصوص ترک خود ارضایی صحبت کنید و راهنمایی های لازم را از مشاوره روانشناسی تلفنی دریافت کنید.

مشاوره جنسی در مورد خودارضایی ارضای جنسی یا ارگاسم به میل و در نهایت لذت جنسی اشاره دارد. زایمان جایگزین لذت جنسی به عنوان بخشی عادی از رابطه جنسی می شود. البته، رابطه جنسی باعث جذابیت بیشتر رابطه جنسی نمی شود، بنابراین درک واضح آن بسیار مهم است.

با پیشرفت تکنولوژی و دانش، روش های زیادی برای افزایش لذت جنسی پدید آمده است. تقریباً هر همجنس‌باز یا همجنس‌بازی می‌تواند خودارضایی کند.

از خود راضی بودن فراتر از نژاد و جنسیت است. همجنس گرایان متاهل گاهی اوقات به فعالیت جنسی می پردازند. انزال نیز نتیجه رشد و متابولیسم است.

مفهوم اعتیاد به خودارضایی

خودشیفتگی تحت تأثیر دو عامل است: دوپامین و اندورفین. دوپامین یک انتقال دهنده عصبی است. اندورفین ها مواد شیمیایی هستند که بدن برای مقابله با استرس و تنش و همچنین آرامش و احساس بهتر استفاده می کند.

هنگامی که خودارضایی می کنید، دوپامین ترشح می شود که باعث لذت جنسی شدید می شود. زمانی که شادی به اوج خود می رسد، اندورفین ترشح می شود و احساس رضایت و گاه احساس گناه می کند.

اگر فردی بر این احساسات تکیه کند و از آنها برای فرار از استرس و فشارهای زندگی یا کنار آمدن با مشکلات عاطفی استفاده کند، در این صورت حالت اعتیاد باید خودشکوفایی باشد.

اگر از خودارضایی برای تسکین احساسات منفی و مقابله با مشکلات زندگی استفاده شود، می تواند منجر به اضطراب شود.

اثرات اعتیاد به خودارضایی

عوامل خطر برای خشونت جنسی عبارتند از:

تماشای پورن و اعتیاد به پورن

انتظارات جنسی غیر واقعی مبتنی بر باورهای غلط می تواند منجر به شکست ازدواج و فروپاشی شود.

عزت نفس پایین و رفتار اجتماعی.

سوزاندن بدن

رابطه جنسی بیش از حد می تواند یک مشکل بزرگ باشد. به همین دلیل است که ما در مورد رفتار اجباری صحبت می کنیم. عادت به خودارضایی می تواند عواقب مختلفی داشته باشد:

شماره مشاوره رایگان خودارضایی

برای دریافت مشاوره جنسی تلفنی وارد لیست مشاورین شوید و به صورت تلفنی و آنلاین مشاوره لازم را دریافت کنید.

این منجر به بازگشت به کار و زندگی خانوادگی می شود و افراد زمان و انرژی بیشتری را صرف رضایت شخصی می کنند تا کار سازنده.

این رفتار بر خانواده ها و روابط تأثیر می گذارد و منجر به تبعیض، خیانت و بی اعتمادی می شود که می تواند منجر به شکست روابط شود.

یک خودارضایی ممکن است احساسات غیر واقعی برای شریک جنسی خود ایجاد کند.

چنین انتظاراتی می تواند منجر به فروپاشی ازدواج، ناامیدی خانواده ها و در نهایت گسترش تنفر جنسی شود.

از نظر روانی، استرس ناشی از این رفتار می تواند منجر به احساس شرم و گناه شود. این افراد اعتماد به نفس کمتری دارند و به دلیل عدم رضایت اخلاقی و جنسی، کمتر رفتار پرخاشگرانه ای دارند. […] یک جوان معمولی که اعتیاد دارد نمی تواند یاد بگیرد و حتی در مدرسه رنج می برد.

گاهی از روی جذابیت جلوی دوستان سکس می کنند. همچنین می تواند منجر به بحث های آزاد در مورد رابطه جنسی، حتی در حضور بزرگسالان یا غریبه ها شود.

میل به رضایت همچنین می تواند بین کودکان و والدین تضاد ایجاد کند و به عادات بد دیگری مانند مصرف دارو برای کاهش استرس در خانه یا مدرسه منجر شود.

اعتیاد جنسی تغییراتی را در میل جنسی ایجاد می کند زیرا فرد به دنبال اشکال جدیدی از رضایت جنسی است.

این مشکل می تواند مردان را به انجام فعالیت های جنسی مانند تماشای پورنوگرافی کودکان، نگاه کردن به پنجره ها یا سوراخ کلید برای دیدن تصاویر برهنه یا حتی تجاوز به کودکان برای ارضای تمایلات جنسی خود سوق دهد. زنان همچنین می توانند برای ارضای خواسته های خود رابطه جنسی معمولی و فعالیت های مختلف داشته باشند.

درمان های خانگی برای توقف خودارضایی

از پورنوگرافی خودداری کنید

بیشتر نوجوانان پورنوگرافی تماشا می کنند، اما این پدیده در بین بزرگسالان نیز رایج است. پورنوگرافی بسیار در مورد لذت است. اجتناب از پورنوگرافی می تواند تمایل شما به خودارضایی را کاهش دهد.

اگر بدون تماشای پورنوگرافی نمی توانید رابطه جنسی داشته باشید، این یک اعتیاد است. زمان تنهایی خود را محدود کنید. با صرف زمان کمتر به تنهایی و با دیگران از فکر کردن به پورن و خودارضایی دست بردارید

در رختخواب لباس های زیادی بپوشید.

اگر لباس زیر یا شلوارک نپوشید، ممکن است دچار انزال شدید شوید. پوشیدن لباس های بیشتر هنگام خواب می تواند این احساس را کاهش دهد.

چگونه با خودارضایی کنار بیایم؟

چگونه می توانیم از خود محوری بیش از حد دست برداریم؟

نکاتی برای مبارزه با خودارضایی عبارتند از:

در فعالیت های ورزشی شرکت کنید.

کارهای خلاقانه مانند هنر یا نوشتن را کاوش کنید.

ورزش صبحگاهی

با دیگران تماس بگیرید

پورنوگرافی را از رایانه خود حذف کنید

از مشاوره روانشناسی استفاده کنید.

نکات رایگان خودارضایی!

رضایت بیش از حد را می توان با ترکیب فعالیت های مختلف کاهش داد.

می توانید یک نماینده پیدا کنید. به عنوان مثال، برنامه های داوطلبانه، شرکت در ورزش و پرورش استعدادهای خلاقانه مانند هنر یا نویسندگی.

اگر می خواهید قبل از رفتن به محل کار به خوبی از او مراقبت کنید، حدود ساعت 2:00 صبح کار دیگری برای استراحت پیدا کنید.

بهتر است از تنهایی و تماس دوری کنید. اگر در تلفن همراه یا رایانه خود پورنوگرافی دارید، آن را حذف کنید. این یک قدم بزرگ است.

نگرش مثبت داشته باشید و بپذیرید که اعتیاد شما قابل کنترل است. همچنین این ایده خوبی نیست که به خانواده یا دوستان خود در مورد وضعیت خود بگویید یا با یک متخصص سلامت روان تماس بگیرید.

بسیاری از افراد خشونت جنسی را تجربه می کنند اما اغلب از مشکل خود بی خبرند. اولین گام برای غلبه بر رضایت، اعتراف به وجود مشکل است. سپس می توانید سعی کنید مشکل را حل کنید.

لیست مشاوران کافه مشاور