مشاوره درمان وسواس آنلاین

مشاوره درمان وسواس آنلاین

مشاوره درمان وسواس آنلاین

مشاوره درمان وسواس آنلاین این درمان یک رویکرد مبتنی بر صدا است که به بیماران کمک می کند تا علل روانی بیماری را شناسایی کنند. پس از شناسایی این الگوها و علل، می توان به بیماران برای درمان و از بین بردن آنها کمک کرد.

درمان شناختی رفتاری مبتنی بر ذهن آگاهی: در این رویکرد، بیماران یاد می‌گیرند که افکار مضطرب کنترلی بر آن‌ها ندارند و این احساسات شجاعت و ترس با توجه به آنها قوی‌تر می‌شوند. تکنیک های ذهن آگاهی شامل تمرینات تنفسی، مدیتیشن و تجسم هدایت شده است.

درمان بیماری ها، چسبیدن به ترس

یکی از انواع اختلالات اضطرابی ترس از بیماری است. افراد مبتلا به این بیماری می ترسند بدون هیچ علامتی بیمار شوند. به دلیل این ترس، بیمار بیش از حد بر روی بدن خود متمرکز شد که بر روی برنامه روزانه او تأثیر گذاشت. مشاوره روانشناسی رفتاری موثرترین راه برای درمان این اختلال است. اما اگر وضعیت شدیدتر باشد، ممکن است از داروهای ضد تشنج مانند فلوکستین، سرترالین و غیره استفاده شود. البته مصرف این داروها باید همراه با روان درمانی باشد. با روش های زیر می توانید بر ترس خود از بیماری غلبه کنید:

درمان وسواس تکراری

اختلال وسواس فکری الگویی از فعالیت های جسمی یا ذهنی مکرر است. اجبار یکی از نشانه های این بیماری است.در این خشونت، فرد به ورطه تکرار می افتد و بی اختیار چندین بار آن را تکرار می کند و هر بار حتی اگر متقاعد شده باشد، به نوعی احساس کنترل بیش از حد می کند.

بیمارانی که به طور اجباری چیزهایی را آزمایش می کنند با هر آزمایش احساس اضطراب کمتری می کنند، اما وسواس آنها را از بین نمی برد.باید گفت که این بیماری قابل درمان است. ممکن است این بیماری با درمان به طور کامل از بین نرود، اما می توان علائم آن را کاهش داد و سلامت بیمار را بهبود بخشید. بسته به نوع عفونت، دوره درمان ممکن است کوتاه مدت یا طولانی مدت باشد. دو رویکرد روان درمانی یا دارویی وجود دارد که می توان برای درمان این عارضه استفاده کرد، اما برای برخی افراد هر دو باید با هم استفاده شوند.

درمان اختلال وسواس فکری اجباری در نوجوانان

برای برخی از جوانان، محدودیت ها یک مسئله رایج است، و برای جوانانی که می خواهند زندگی مستقل خود را شروع کنند، محدودیت ها می تواند تأثیر منفی بر رشد اجتماعی و ذهنی و همچنین موقعیت اجتماعی آنها داشته باشد (مانند تحصیل در دانشگاه). دانشجوی جوانی که با همکلاسی هایش در خوابگاه زندگی می کند،نسبت به سرگرمی های مورد علاقه اش استرس و اضطراب دارد. می توان گفت جوانان مبتلا به اختلالات وسواسی مانند میگرن و آسم هستند.

این یک بیماری مزمن است و به طور کامل قابل درمان نیست. گاهی اوقات لازم است یک جوان و اطرافیان یا خانواده‌اش موقعیت خود را درک کنند و بتوانند با آن سازگار شوند و با آن زندگی کنند. با این حال، این بدان معنا نیست که پسرها در امنیت هستند. نوجوانان مبتلا به OCD می توانند به درمان روانشناختی و گاهی اوقات برخی از داروها نیز دسترسی داشته باشند. پس از دوره درمانی، نوجوان یاد می گیرد که بر افکار و رفتارهای وسواسی خود مسئولیت و کنترل داشته باشد.

درمان شناختی رفتاری بهترین راه برای درمان نوجوانان مبتلا به OCD است. این درمان هنوز هم جواب می دهد و می تواند جوانان را درمان کند.

درمان ولع جنابتی

وسواس، توهمات ذهنی و روانی است که فرد تجربه می کند. برای مبارزه با این افکار، باید آنها را نادیده بگیرید. برخی عادت دارند که خود را تطهیر کنند و غسل کنند، اما این افراد نیز مانند افراد عادی نیاز به تطهیر و تطهیر دارند.

دلبستگی به عفت یعنی اینکه ما به احکام اسلام اعتقادی نداشته باشیم، پس باید نسبت به افکار شیطانی بی تفاوت باشیم.

به گفته رئیس کشیش، مشکل اصلی یک فرد در جنابات از خودش شروع می شود: این افراد نیز مانند دیگران باید آب بنوشند و از بهداشت و شست و شوی مناسب خود مطمئن شوند.

علما بر این باورند که برای درمان نفوذ جنابت باید به طور مکرر از تطهیر و غسل مکرر مانند مردم عادی و اعمال مذهبی غافل شد. این علما حتی اعتراف کردند که مسئول رفتار مذهبی این افراد بوده اند.برای درمان وسواس جنابتی ابتدا باید باورهای وسواسی و رفتارهای خلاف آنچه تاکنون بیان شد را از خود دور کنیم و این امر جز با اراده و تلاش خود فرد امکان پذیر است. خود خودش. در واقع باید به کسی که به طهارت و رفتار دینی علاقه زیادی دارد، گفت: چرا مسلمانان دچار افکار و امیال شیطانی می شوند؟بنابراین، تنها راه مقابله با وسواس جنابتا، نادیده گرفتن آن و مقابله با آن است.

درمان ناراحتی ناشی از جراحی

لیست مشاوران کافه مشاور