مشاوره روانشناسی آنلاین ایرانیان خارج کشور

مشاوره روانشناسی آنلاین ایرانیان خارج کشور

مشاوره روانشناسی آنلاین ایرانیان خارج کشور

مشاوره روانشناسی آنلاین ایرانیان خارج کشور بصورت تلفنی و آنلاین از طریق سامانه هوشمند کافه مشاور امکان پذیر میباشد.

مشاوران آنلاین از طریق چت سامانه مشاوره تلفنی کافه مشاور در تمامی زمان از خارج از  ایران برای همه هموطنان بصورت 24 ساعته در دسترس می باشد.

برای دریافت مشاوره تلفنی آنلاین از طریق تلفن و یا پیام متنی وارد لیست مشاوران آنلاین کافه مشاور شوید و با یک تماس راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

در حال حاضر تمامی کشورهای صنعتی و شهرهای بزرگ دنیا علاقه و تمایل زیادی به بهره مندی از مشاوره روانشناسی آنلاین دارند. از مزایای مشاوره آنلاین در خارج از کشور می توان به راحتی، قابلیت اطمینان، ناشناس بودن، مقرون به صرفه بودن، سهولت استفاده برای همه گروه ها (به ویژه افراد مسن) و طیف گسترده ای از گزینه ها اشاره کرد. برخی از افراد به دنبال مشاوره رایگان آنلاین هستند. لطفاً توجه داشته باشید که این مشاوره رایگان فقط در شرایط خاصی در دسترس است.

مشاوره روانشناسی حوزه متنوعی از روانشناسی است که شامل تحقیقات و کارهای کاربردی در چندین حوزه گسترده است، از جمله فرآیندها و نتایج مشاوره، راهنمایی و آموزش، توسعه شغلی و مشاوره، و پیشگیری و سلامتی. اولین چیزی که قابل ذکر است نقش راحتی در زندگی اجتماعی کنونی ماست. اهمیت این موارد برای ایرانیان خارج از کشور اهمیت ویژه ای دارد و از این رو مشاوره ایرانیان خارج از کشور یکی از خدمات اصلی مرکز روان علم می باشد.

مشخص است که استرس های روانی و مشکلات عاطفی به دلیل مشکلات مختلف اجتماعی، اقتصادی و کاری روز به روز در حال افزایش است و این استرس برای ایرانیان خارج از کشور بیشتر است.

در اینجا می توان گفت که نقش مشاوره تلفنی به ایرانیان خارج از کشور مهارت مهمی در کاهش این بارها و مشکلات است.

مشاوره تلفنی ایرانیان خارج از کشور

البته مهاجرت همیشه روی هر مهاجری تاثیر خوبی می گذارد اما در عین حال درد و فشار ناشی از مهاجرت را نیز پنهان می کند. اکثر افرادی که سعی می کنند در خارج از کشور زندگی کنند، از خطرات دوری از کشور، خانه، خانواده و … مانند افسردگی آگاه نیستند. وقتی در این حالت قرار می گیرند به شدت عصبانی می شوند و به سبک زندگی خود فکر می کنند. پیشگیری از این امر دشوار نیست. در این میان مشاوره با ایرانیان خارج از کشور می تواند راه حلی باشد.

البته این مشکلات به مهاجرت محدود نمی شود. این مشکلات گریبانگیر کسانی نیز می شود که سال هاست در خارج از کشور زندگی می کنند. واضح است که یک مشاور خارجی ناآشنا با فرهنگ و اندیشه ایرانی نمی تواند به طور مؤثر به این مسائل بپردازد. بنابراین توصیه هایی که مرکز ایران مشاوره به ایرانیان توسط مهاجران ارائه می دهد برای هر دو گروه افراد ارزش بیشتری دارد.

مهاجرت ایرانیان به خارج از کشور

یکی از مشکلات و معضلاتی که بسیاری از مردم در سراسر جهان با آن روبرو هستند، مشکلات عاطفی و بار مشکلات ناشی از مهاجرت به کشور جدید است. با افزایش جهانی شدن و تحرک، افراد بیشتری برای جستجوی امنیت اجتماعی، مزایا و کار بهتر به خارج از کشور مهاجرت می کنند. وضعیت گذشته کشورمان نیز در سال های اخیر منجر به افزایش تعداد مهاجران شده و مشاوره به ایرانیان خارج از کشور در امور مهاجرت اهمیت بیشتری یافته است.

ممکن است در مقطعی از زندگی مجبور شوید کشور خود را ترک کنید. این امر به دلایل مختلفی از جمله آموزش عالی، فرصت های شغلی و بسیاری دیگر اتفاق می افتد. اما مهمتر از همه، زندگی در یک محیط جدید نیز برای شما تازگی دارد. بنابراین، شما باید نظم و انضباط برای مدیریت زندگی روزمره و بار عاطفی بیماری روانی داشته باشید.

مزایای مشاوره به ایرانیان خارج از کشور

شما به عنوان یک ایرانی چالش های زیادی برای ایجاد و مدیریت یک زندگی راحت در خارج از ایران دارید. این امر به ویژه در مورد شروع کار جوان صدق می کند. جوانان به دلیل بی تجربه بودن و نابالغ بودن مجبورند در محیطی کاملا جدید و در میان غریبه ها با تنهایی مبارزه کنند. در اینجا به ایرانیان خارج از کشور مشاوره ساده اما موثری ارائه می کنیم.

این نکات می تواند به موفقیت شما در زندگی جدید کمک کند، حتی اگر از ایران و خانواده خود دور باشید. ما آنها را به شما معرفی می کنیم:

تجربه نشان می دهد که مشکل اولیه در برقراری ارتباط با دنیای بیرون، فشار روانی است. اگرچه طبیعت جدید ممکن است در ابتدا جذاب به نظر برسد، اما با گذشت زمان احساسات شما پیچیده می شود و نیاز به حمایت عاطفی دارید.

چه کسی بهتر از مشاوران و روانشناسان عالی برای ایرانیان مقیم خارج از کشور از شما حمایت عاطفی می کند؟

مشاوره آنلاین برای ایرانیان خارج از کشور

توجه به نیازهای بهداشت روانی مهاجران و پناهندگان بسیار مهم است. مطالعات نشان می دهد که مهاجران و پناهندگان به دنبال خدمات بهداشت روان در کشورهای مقصد نیستند. این می تواند به دلایل متعددی از جمله انگ مرتبط با سلامت روان در بسیاری از فرهنگ ها، ناتوانی در تشخیص دقیق به دلیل موانع فرهنگی و زبانی، نبود بیمه درمانی، کمبود منابع مالی و عدم تمایل به درمان باشد. . . برای درخواستکمک به روش سنتی ارائه می شود. مشاوران آنلاین کافه مشاور راهی موثر برای ایرانیان مقیم خارج از کشور برای غلبه بر مشکلات ذکر شده در بالا می باشد.

دلایل زیادی برای انتخاب افراد برای مهاجرت وجود دارد از جمله: فقر، فرصت های شغلی یا تحصیلی بهتر، عوامل سیاسی و فرهنگی و … از آنجایی که مهاجران به دلایل مختلف مهاجرت را انتخاب می کنند، تجربه مهاجرت نیز با توجه به شرایطی که افراد با آن روبرو هستند متفاوت است. جابجایی یکی از مواردی است که روانشناسان توصیه می کنند، بنابراین مشورت با روانشناس در آینده ضروری است.

لیست مشاوران کافه مشاور