مشاوره روانشناسی خانواده تلفنی

مشاوره روانشناسی خانواده تلفنی

مشاوره روانشناسی خانواده تلفنی

مشاوره روانشناسی خانواده تلفنی کافه مشاور مشاوره سریع با روانپزشناس آنلاین 24 ساعته تلفنی از طریق چت از طریق سیستم هوشمند کافه مشاور بسیاری از مراحل انتخاب مشاور و ارتباط آسان با مشاور از طریق موبایل از سراسر کشور را فراهم کرده است.

کافیست وارد لیست مشاورین شده و مشاور مورد نظر خودرا انتخاب کرده و از مشاوره های لازم برخوردار شوید.

اما در زمینه بیماری های روانی به این موضوع به اندازه کافی پرداخته نشده است.

ما مشاوره آنلاین با مشاوران روانشناسی را با استفاده از روش های علمی برای مشاوره حضوری، مشاوره آنلاین سریع و مشاوره اضطراری روانشناسی ارائه می دهیم.

مشاوره روانشناسی 24 ساعته

مشاوره اغلب به صورت خصوصی یا محرمانه برای کمک به افراد دارای مشکلات زناشویی، تحصیلی، ازدواج و شغلی ارائه می شود.

بنابراین می توان گفت که هدف کلی همه مشاوره ها ارتقای توانایی مشتری در شناسایی و حل مشکلات است.

در این صورت هدف ارتباط با هدف ارتباط شخصی تفاوتی ندارد.

برخوردهای چهره به چهره بسیار مؤثر است، زیرا رابطه مستمری بین بیمار و ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی وجود دارد. یکی از مهم ترین راه های مقابله با مشکلات و اضطراب های زندگی افراد، تماس تلفنی یا حضوری با روانشناس است. در طول مشاوره خانواده تلفنی، مکالمه با پزشک از طریق وسایل ارتباطی مانند تلفن همراه و سایر وسایل ارتباط تصویری مانند اسکایپ یا واتس اپ صورت می گیرد. پزشک با کمک این دستگاه وضعیت روانی و مشکلات سلامتی بیمار را بررسی می کند.

مشاوره تلفنی در حال حاضر بسیار محبوب است. برخی از افراد مشاوره تلفنی را به مشاوره حضوری ترجیح می دهند زیرا راحت تر می توانند تمام احساسات و نگرانی های خود را با پزشک خود در میان بگذارند. با توسعه وسایل الکترونیکی، امروزه افراد زیادی از این محصول به صورت روزانه استفاده می کنند.

مشاوره روانشناسی خانواده تلفنی کافه مشاور

چرا مشاوره روانشناسی تلفنی را انتخاب کنید؟

افرادی که نمی توانند به صورت حضوری مشاوره روانشناسی دریافت کنند، می توانند از طریق تلفن مشاوره روانشناسی دریافت کنند.

برخی از دلایلی که افراد تمایل به مشاوره تلفنی دارند عبارتند از:

فاصله تا مرکز مشاوره

مشاوره سفر گران است.

عدم تمایل به ارتباط شخصی با مشاور

هزینه مشاوره حضوری بیشتر از مشاوره تلفنی است.

مزایای مشاوره روانشناسی تلفنی چیست؟

مشاوره روانشناسی تلفنی و یا با روانشناس پاسدارانا مزایای زیادی دارد که مهمترین آنها عبارتند از:

صرفه جویی در زمان و ساعت: مشاوره روانشناسی تلفنی به شما امکان می دهد زمان خود را بهینه کنید. این کار باعث می‌شود بدون نیاز به مراجعه به پزشک و تعیین وقت قبلی، در خانه درباره مسائل خود با پزشک خود صحبت کنید. می توانید در زمان استراحت ناهار در محل کار خود یک مکالمه تلفنی داشته باشید. یک زن خانه دار می تواند در حالی که نوزادش خواب است با پزشک خود صحبت کند.

مشاوره خانواده آنلاین

چه در حال رفت و آمد باشید، چه در حال تحصیل یا نقل مکان باشید، این روند هرگز کامل نیست. از طریق مشاوره تلفنی یا آنلاین، وجود چنین شرایطی تاثیری در روند درمان نخواهد داشت و بیماران می توانند در هر جایی با پزشک در ارتباط باشند. در این راستا افرادی که در خارج از ایران زندگی می کنند می توانند به صورت آنلاین با مشاوران ایرانی در ارتباط باشند.

بدون نیاز به مسافرت: اکثر مردم و بیماران به دلایل مختلف نمی توانند به بیمارستان مراجعه کنند. یکی از دلایل اصلی هزینه حمل و نقل به دلیل کمبود خودرو است. این افراد به راحتی می توانند از طریق مشاوره تلفنی در منزل یا محل کار به مشاوره روانشناسی دسترسی داشته باشند.

برخی دیگر از مزایای مشاوره تلفنی را در نظر بگیرید

ترس از فضا و جامعه برخی از بیماران از فضاهای باز و افراد می ترسند. متأسفانه وقتی این افراد خانه های خود را ترک می کنند، احساس ناراحتی می کنند. مشاوره روانشناسی تلفنی بهترین راه حل برای مشکلات روانی این افراد است.

رازداری بیشتر: مشاوره روانشناسی تلفنی و آنلاین، محرمانگی را افزایش می دهد. برخی از افراد از مراجعه به مرکز مشاوره خودداری می کنند. زیرا آنها نمی خواهند دیگران به کار آنها توجه کنند و در مورد سلامت روان آنها قضاوت کنند. مشاوره های آنلاین و تلفنی محرمانه تر است و هیچکس این مشاوره ها را نمی بیند. این عملکرد بهزیستی عاطفی بیمار را افزایش می دهد و به آنها اجازه می دهد به طور ناشناس با پزشک خود ارتباط برقرار کنند.

گزینه های زیادی. به لطف مشاوره تلفنی افراد در انتخاب پزشک خود تاثیر بیشتری دارند. آن ها می توانند با انجام تحقیقات و بررسی های لازم یکی از بهترین مشاوران کشور را انتخاب کنند و انتخاب آنها محدود به مشاوران شهرشان نیست.

مشاوره خانواده چه مشکلاتی را می تواند حل کند؟

صحبت کردن در مورد برخی مشکلات و مشکلات به سختی می توان شخصاً در مورد آنها صحبت کرد، بنابراین از مشاوره گرفتن مقاومت کنید.

استفاده از خدمات مشاوره تلفنی می تواند به شما در غلبه بر این مشکل کمک کند و به راحتی و بدون خجالت مشکلات خود را با پزشک خود در میان بگذارید.

بسیاری از موارد و مسائل از طریق مشاوره تلفنی قابل حل است. در زیر نمونه هایی از مشکلات قابل حل از طریق راه حل ها و رویکردهای مشاوره از راه دور را مشاهده خواهید کرد. این:

توصیه های شخصی عمده‌ترین مسائلی که افراد می‌توانند از یک آژانس مشاوره حضوری برای حل آن‌ها به صورت حضوری یا تلفنی استفاده کنند عبارتند از:

افکار منفی و تجربیات اضطراب را تغییر دهید.

اگر احساس می کنید که باید به روش های مختلف درک شوید

تأثیر مهارت های ارتباطی بر تصمیم گیری انسان

شکست عاطفی و مشکلات روابط عاطفی و عاشقانه.

مشاوره روانشناسی جنسی

مشاوره جنسی یکی از موارد مهمی که به راحتی از طریق مشاوره تلفنی قابل حل است، استفاده از مشاوره عینی در مورد مسائل جنسی است. زیرا صحبت کردن در مورد این موارد از طریق تلفن آسان تر است. متأسفانه، عدم توجه جنسی می تواند منجر به مشکلات بسیاری در ازدواج شود.

مشاوره جنسی تلفنی می تواند راه زیادی در حل این مشکلات داشته باشد. ما موقعیت هایی را شناسایی کرده ایم که متخصصین جنسی می توانند برای بهبود آنها تلاش کنند:

مشکلات عملکردی، از جمله تأخیر در بیداری و میل جنسی کم.

کاهش سردی عاطفی و جنسی در شرکا.

مشکلات جنسی رایج در سال های اخیر را حل کنید

لیست مشاوران کافه مشاور