مشاوره زوج درمانی تلفنی رایگان

مشاوره زوج درمانی تلفنی رایگان

مشاوره زوج درمانی تلفنی رایگان

مشاوره زوج درمانی تلفنی رایگان کافه مشاور ، از طریق سامانه هوشمند تلفنی کافه مشاور راهنمایی های لازم را در خصوص مشاوره خانواده دریافت کنید.

یکی از کاربردهای زوج درمانی کاهش مشکلات جنسی است. این درمان با فراهم کردن فضایی امن، در را برای زوج‌ها باز می‌کند تا احساسات و نیازهای خود را به اشتراک بگذارند.

علاوه بر این، زوج درمانی راهی عالی برای کنار آمدن با فاصله عاطفی مداوم است.

درگیری های ناشی از اشیاء فشرده را حل کنید.

در برخی موارد، عوامل استرس زا، از جمله محیط کار و مشکلات مربوط به کار، ممکن است بر کیفیت روابط تأثیر بگذارند. زوج درمانی می تواند به شما و همسرتان کمک کند تا با تعارضات ناشی از عوامل استرس زا مقابله کنید.

راه حل موثر مشاوره زوج درمانی

بیماری های جسمی و روانی می تواند زندگی مشترک زوج ها را تحت تاثیر قرار دهد. زوج درمانی با کمک به افراد برای مقابله با استرس به مشکلات سلامتی می پردازد.

مزایای زوج درمانی چیست؟

مزایای زوج درمانی

اغلب زوج‌هایی که در مشاوره زوج درمانی شرکت می‌کنند، بهبودهایی را در ارتباط خود با شریک زندگی خود گزارش می‌کنند. احساس امنیت که زوج‌درمانی ایجاد می‌کند می‌تواند بر هر جنبه‌ای از زندگی تأثیر بگذارد و فرد را به انجام اقدامات شدید ترغیب کند.

یکی از مزایای زوج درمانی افزایش رضایت و کاهش تنش در رابطه است. از مزایای متعدد زوج درمانی می توان به حل تعارض، آموزش مهارت ها، افزایش رضایت از رابطه و از بین بردن اختلال عملکرد اشاره کرد.

در زیر مزایای اصلی زوج درمانی را به شما خواهیم گفت.

تقویت دوستی ها و روابط.

زوج درمانی به ایجاد روابط صمیمی، دوستی، روابط و دوستی بین شرکا کمک می کند.

به مسائل رابطه نگاه کنید.

زوج‌درمانگر می‌تواند به زوج‌ها کمک کند تا دلایل اصلی بی‌اعتمادی و درگیری‌های مکرر را شناسایی کنند.

مشاوره خانواده زوج درمانی آنلاین

درک بهتر

مشاوره خانواده می‌تواند به زوج‌ها کمک کند تا با بیان باورها، ارزش‌ها، اولویت‌ها، ترس‌ها، انتظارات و احساسات یکدیگر را بهتر درک کنند.

مهارت های ارتباطی خود را بهبود بخشید.

یکی از مزایای بالقوه زوج درمانی کمک به صحبت کردن زوجین است. ارتباطات به شما این امکان را می دهد که نیازهای خود را بدون اشاره یا بحث و جدل بیان کنید.

روش های مشاوره خانواده تلفنی رایگان چیست؟

تکنیک های اساسی در زوج درمانی.

زوج درمانی اغلب با گفتگو آغاز می شود. درزمان مصاحبه های درمانی با زوج ها، سوالات مهمی در مورد فرهنگ خانواده، درک و درک خانواده مطرح می شود.

در برخی موارد، پزشک از جلسات قبل از مداخله استفاده می کند. در طول درمان، درمانگر از پویایی روابط برای کمک به حل مشکلات، درک یکدیگر و بهبود رابطه استفاده می کند.

یکی از جنبه های مهم زوج درمانی تغییر رابطه است. این سطح از درمان از مهارت های کلیدی مرتبط با ارتباط، بیان عاطفی و مدل سازی روابط استفاده می کند.

درمان هیجان محور

یکی از اهداف اولیه درمان متمرکز بر هیجان (EFT) بهبود رابطه و رابطه بین شرکا است. از طریق این رویکرد، درمانگران می توانند با درک مکانیسم هایی که منجر به طلاق می شوند، به زوج ها کمک کنند تا عادت های خود را تغییر دهند.

فناوری EFT توسط Drs. جانسون همچنین در بیمارستان ها، مراکز آموزشی، بیمارستان ها و موسسات خصوصی استفاده می شود.

جالب اینجاست که زوج درمانی متمرکز بر هیجان زمانی موثرتر است که خطر افسردگی وجود داشته باشد. مطالعات نشان داده اند که زوج درمانی متمرکز بر عاطفه می تواند روابط را تا 70 تا 75 درصد بهبود بخشد.

روش گاتمن

رویکرد گاتمن حل و فصل مسائلی است که باعث درگیری شده است. این نوع فناوری توانایی حل مشکلات را دارد.

هدف اصلی تکنیک گاتمن افزایش کیفیت صمیمیت و دوستی بین زن و مرد است. این تمرین از تکنیک های مشاوره زوجین برای افزایش احترام، اشتیاق و صمیمیت استفاده می کند.

روان درمانی زوجین

رویکردهای روانشناختی به بررسی خواسته ها و ترس هایی می پردازد که مردان و زنان را به درک بهتر شریک زندگی خود سوق می دهد.

رفتار درمانی

یکی از انواع زوج درمانی، درمان شناختی رفتاری یا رفتار درمانی است. درمان CBT شامل شناسایی و تغییر نگرش هایی است که بر رفتار تأثیر منفی می گذارد. در رفتار درمانی هدف ما تقویت رفتارهای مثبت برای افزایش ثبات و رضایت است.

روش آلن واچتل

رویکرد مبتنی بر نقاط قوت الن واچتل شامل تمرکز بر جنبه های مثبت روابط است.

از طریق این رویکرد، ما سعی می کنیم به جای انگشت اشاره، بر واکنش های افراد و افکار او تمرکز کنیم.

تکنولوژی تصویربرداری

فناوری ایماگو سیستم‌های روان‌شناختی غربی و سیستم‌های کنترل رفتار روان‌شناختی است. این فرآیند نقش مهمی در تحریک ناخودآگاه دارد و به افراد کمک می کند تا شریک ایده آل خود را انتخاب کنند.

با کمک فناوری گرافیک، محیط هایی برای تعامل سالم بین شرکا ایجاد می شود.

هنردرمانگران معتقدند که کلید حل اختلافات، کشف تعارضات و مشاجرات بین شرکا است.

بیشتر تفاوت های عاطفی به صورت خشم، ناامیدی و سرزنش ظاهر می شود. این می تواند فرد را وادار کند که خارج از رابطه خود آرامش و آرامش پیدا کند. زوج درمانی علل اصلی رفتارهای منفی را بررسی می کند و علت جدایی زوج ها را مشخص می کند.

لیست مشاوران کافه مشاور