مشاوره زوج درمانی تلفنی

مشاوره زوج درمانی تلفنی

مشاوره زوج درمانی تلفنی 24 ساعته کافه مشاور بصورت شبانه روزی با بهترین مشاورین آنلاین آماده پاسخگویی به تماس شما عزیزان می باشد.

مشاوره آنلاین رابطه با درمان فردی کمی متفاوت است. در حالی که درمان فردی معمولاً فقط بر روی شما، نیازها و گزینه های درمانی شما متمرکز است، مشاوره تلفنی بیشتر بر شما و همسرتان تمرکز دارد.

این شکل از روان درمانی می تواند به شما و همسرتان کمک کند تا در مورد خودتان و یکدیگر و چگونگی تقویت رابطه خود بیشتر بدانید.

حتی بهترین زوج ها نیز می توانند از زوج درمانی بهره مند شوند. این نوع درمان فقط برای زوج های در بحران نیست.

مشاوره زوج درمانی تلفنی 24ساعته

انتخاب مشاور با هم نیاز به کار گروهی دارد. شماره تلفن های مشاور ازدواج در اینجا چند نکته برای کمک به شما در سفر زوج درمانی آورده شده است.

آنچه باید در مورد زوج درمانی بدانید

زمانی که چیزی جدید را امتحان می کنید، همیشه مهم است که تا حد امکان مطلع باشید. حقایق و اطلاعات مهم هستند و به شما کمک می کنند از نگرانی، ترس یا عدم اطمینان غیرضروری جلوگیری کنید.

این صرف نظر از نوع درمانی که انتخاب می کنید صادق است.بنابراین، پیروی از این دستورالعمل‌ها به شما کمک می‌کند زوج‌درمانی را شروع کنید و بهترین شانس را برای بازگرداندن یا بهبود ازدواجتان به شما می‌دهد.

نجات یک ازدواج مشاوره نیست.

برای اصلاح ازدواج خود از مشاور ازدواج استفاده نکنید. واقعا کارشون نیست

وظیفه آنها این است که به شما کمک کنند تا ازدواج خود را بازسازی کنید. بنابراین، باید سعی کنید به توصیه های آنها عمل کنید و زندگی مشترک خود را بهبود بخشید.

البته شما می‌پرسید “همسر من کجاست؟” آیا آنها هم نباید تلاش کنند؟ به وضوح ارزشش را دارد.

وقتی مردی عصبانی است، اما نمی توانید رفتار همسرتان را کنترل کنید، چه باید کرد؟ تنها کسی که می توانید کنترل کنید خودتان هستید. و شما باید اولین قدم را بردارید.

متأسفانه، این تصور که مشاوران مسئول نجات ازدواج هستند، یک تصور غلط رایج در بین زوج درمانگران است.

همانطور که قبلا ذکر شد، نقش مشاور شما این است که به عنوان راهنمای شما عمل کند. این بدان معنی است که آنها می توانند وضعیت شما را کنترل کنند، بازخورد ارائه دهند و مشاوره و راه حل ارائه دهند.

مشاوره تلفنی زوج درمانی 24 ساعته

با این حال، در نهایت، شما و شریک زندگیتان باید تمایل داشته باشید که ازدواج خود را ترمیم کنید و نظرات خود را باز کنید.

گفتن این کار اغلب آسان تر از انجام آن است: در زوج درمانی، یک یا هر دو شرکت کننده ممکن است بازخوردی را دریافت کنند که آن را دوست نداشته باشند یا با آن موافق نباشند. مصالحه کنید.

مشاوره تلفنی 24 ساعته زوجین مانند گوش دادن به صحبت های یک مشاور و رهایی از خستگی یا احساسات ناخوشایند است.

انتظار نداشته باشید که بعد از چند جلسه احساس کنید که رابطه شما به طرز جادویی بهبود یافته است. مشاوره ازدواج می تواند کمک کننده باشد. سپس باید از جلسه خارج شوید و این توصیه را دنبال کنید.

هر کاری که شما و شریک زندگیتان خارج از رابطه تان انجام می دهید، موفقیت آینده ازدواج شما را تعیین می کند.

اگر شما و همسرتان با درمانگر در اتاق نشسته باشید، انجام این کار آسان است.

مشق شب. مشاوره آنلاین در مورد همسر خیانتکار. شما احساس می کنید از یکدیگر ناامید شده اید و فقط یک روز بد را سپری می کنید، این یک داستان کاملا متفاوت است.

گفتن این کار اغلب آسان تر از انجام آن است.

اما اکنون مهمترین چیز است. به یاد داشته باشید که شما و شریک زندگیتان، نه پزشکتان، مسئول ترمیم و حفظ رابطه خود هستید.

این بدان معنی است که شما باید کار را انجام دهید، حتی اگر ساده ترین یا زیباترین کار در جهان نباشد. اکنون بپیوندید و بعداً جایزه بگیرید.

مشاوره تلفنی شبانه روزی

اگر هر دوی شما آن را بخواهید، این به خوبی کار می کند.

شما یا همسرتان ممکن است به زوج درمانی مقاوم باشید. بسيار خوب

اما حداقل شرط لازم برای درمان موفقیت آمیز این است که هر دوی شما بخواهید ازدواج موثر باشد. با این حال، دلایلی که چرا این باید کار کند ممکن است یکسان نباشد.

افراد در هر زمانی می توانند دلایل زیادی برای تمایل به ازدواج داشته باشند.

ممکن است بخواهید به دلایل خانوادگی یا فرزندان ازدواج کنید، به دلیل زندگی مالی که با هم ساخته اید، زیرا هنوز این شخص را دوست دارید یا ترکیبی از این دلایل یا دلایل دیگر.

دلایلی که شما یا شریک زندگی تان می خواهید ازدواج خود را از طریق درمان نجات دهید ممکن است با دلایلی که در ابتدا ازدواج کرده اید متفاوت باشد. این چیز بدی نیست.

بهترین مشاور روانشناسی خانواده

نکته مهم دیگر در مورد زوج درمانی این است که وقتی از طریق تلفن مشاوره ازدواج رایگان دریافت می کنید، شما و همسرتان نباید فقط بخواهید رابطه خود را نجات دهید، بلکه باید به عنوان یک زوج این کار را انجام دهید.

اگر شما کاملاً متعهد هستید و شریک زندگی شما فقط تا حدی متعهد است (یا برعکس)، احتمالاً کارساز نخواهد بود.

برخی از روابط را می توان ذخیره و محافظت کرد، برخی دیگر نمی توانند. موفقیت یا شکست رابطه شما بستگی به تعهد یکسان و کامل شما به یکدیگر و رشد رابطه شما دارد.

تا زمانی که انگیزه ای برای بهبود رابطه وجود داشته باشد، دلایل با هم بودن و احساسات شما نسبت به یکدیگر احتمالاً در آینده همسو خواهد بود.

لیست مشاوران کافه مشاور