مشاوره آنلاین روانشناسی در زوریخ سوئیس

مشاوره آنلاین روانشناسی در زوریخ سوئیس

مشاوره آنلاین روانشناسی در زوریخ سوئیس

مشاوره آنلاین روانشناسی در زوریخ سوئیس این امکان را به کل جامعه به ویژه سالمندان می دهد تا از طریق سامانه هوشمند مشاوره تلفنی و آنلاین کافه مشاور به راحتی مشکلات و مسائل خود را با مشاوران و روانشناسان در میان بگذارند و مشاوره و راه حل های لازم را دریافت کنند.

مشاوران آنلاین سامانه مشاوره تلفنی کافه مشاور از طریق چت در سامانه و یا مشاوره تلفنی در تمامی زمان برای ایرانیان خارج از کشور بصورت 24 ساعته در دسترس می باشد.

برای دریافت مشاوره تلفنی آنلاین از طریق تلفن و یا پیام متنی وارد لیست مشاوران آنلاین کافه مشاور شوید و با یک تماس راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

افراد مسن به دلیل زندگی تنها مشکلات روانی خاص خود را دارند. در برخی موارد، اختلالات و مشکلات سلامت روان را عامل اصلی بیماری ها و حالات جسمی و روحی آنها می دانند. به همین دلیل است که مردم زوریخ این فرصت را برای سالمندان برای دریافت خدمات مشاوره و روانشناسی با قیمت مناسب و مقرون به صرفه بسیار مهم می دانند.

مزایای مشاوره آنلاین برای ایرانیان خارج از کشور

ادغام زبان و فرهنگ

تحقیقات نشان می دهد که زبان می تواند مانعی در مشاوره روانشناسی آنلاین میان فرهنگی باشد. تفاوت زبان در مشاوره می تواند منجر به مشکلات ارتباطی، تشخیص اشتباه و سوء تفاهم شود. فقدان مهارت های زبانی یا مهارت های ارتباطی اغلب می تواند باعث ایجاد استرس برای مشتریان با پیشینه مهاجر شود.

زبان نقش مهمی در کاردرمانی ایفا می کند زیرا گفتاردرمانگران برای ایجاد وحدت، ارتباط و درک دنیای درونی مراجع و خود بر زبان تکیه می کنند. درک و حساسیت فرهنگی همچنین می تواند باعث شود مشتریان احساس راحتی بیشتری کنند. هنگامی که از مشاوره روانشناسی آنلاین ایرانیان خارج کشور استفاده می کنید احساس می کنید توسط روانشناسان به درستی شنیده و قابل درک می باشد و تأیید می شود، می توانید بدون ترس از قضاوت صحبت کنید. یکی از مزایای مشاوره آنلاین برای ایرانیان خارج از کشور، زبان و فرهنگ مشترک بین درمانگر و مراجع است.

کاهش هزینه های مشاوره ایرانیان در خارج از کشور

مدیریت مالی و پس انداز برای مهاجران به ویژه مهاجران جدید این امر بسیار مهم است. همچنین بسیاری از افراد از طریق مواردی مانند ویزای دانشجویی و پناهندگی مهاجرت می کنند و برای شروع پول زیادی ندارند. مراقبت های روانی در کشورهای اروپایی، ایالات متحده و بسیاری از کشورهای دیگر گران است و همه افراد هنگام مهاجرت به یک کشور بیمه سلامت ندارند. به همین دلیل برای یک ایرانی مقیم خارج از کشور، هزینه مشاوره آنلاین خارج از کشور بیشتر از هزینه درمان روانپزشکی در کشور مقصد است.

با مذاکره آنلاین با ایرانیان خارج از کشور در زمان و انرژی صرفه جویی کنید.

یکی از مهمترین مزایای مشاوره آنلاین صرفه جویی در وقت و انرژی است. می توانید به صورت آنلاین مشاوره دریافت کنید، برای رسیدن به مکان مناسب نیازی به صرف زمان و تلاش زیادی ندارید و می توانید درمان را به راحتی از تلفن یا لپ تاپ خود شروع کنید.اهمیت موضوع به ویژه در گفتگوهای آنلاین با ایرانیان خارج از کشور آشکار شد. اکثر افراد پس از مهاجرت، مشغول تحصیل یا کار هستند و اوقات فراغت زیادی ندارند که گاهی باعث می شود نتوانند با روانشناس تماس بگیرند.

مشاوره آنلاین خانواده در خارج از کشور

یکی از جنبه های مشاوره آنلاین که می تواند مورد توجه قرار گیرد، مشاوره زوجین است. زیرا بسته به شرایط، یافتن مشاوره ازدواج خوب در تهران می تواند دشوار باشد. مشاوره آنلاین خانواده در گروه های سه نفره قابل انجام است. مشاوره ازدواج آنلاین بسیار مفیدتر از مشاوره تلفنی است:

نقاط ضعف و سازگاری در رابطه بین دو نفر

چیزهای خوب در مورد روابط فراموش شده

تنظیم احساسات سلامت رابطه را بهبود می بخشد

درباره خود و افرادی که با آنها صحبت می کنید بیشتر بدانید

باورهای متضاد در مورد روابط مانند “روابط باید کامل باشند” را برطرف کنید.

مدیریت اشکال ناسازگار ارتباط

راهبردهای حل تعارض مبتنی بر مشکل

اختلاف در مورد فرزندخواندگی

مشکلات جنسی

خشونت و پرخاشگری

تقلب و توطئه

افزایش انگیزه برای دستیابی به اهداف مشترک.

آیا مشاوره آنلاین در کاهش استرس مفید است؟

اگر به دلایلی نمی توانید حضوری مشاوره روانشناسی دریافت کنید و برای مقابله با استرس نیاز به روان درمانی دارید، می توانید از مشاوره آنلاین استفاده کنید. گاهی اوقات اگر نتوانید به صورت حضوری یا حتی تلفنی مشاوره دریافت کنید، استرس را افزایش می دهد. استرس مزمن می تواند باعث کاهش تدریجی حجم مغز شود. همچنین، استرس می‌تواند باعث شود از موقعیت‌هایی که نمی‌خواهید اجتناب کنید، اجتناب کنید. بسته به شدت مشکل می توان از روش های درمانی مختلفی در مشاوره آنلاین استفاده کرد. رویه ها برای موقعیت های اضطراری کمی متفاوت از سایر موقعیت ها هستند. علاوه بر این، پاسخ های استرس فردی متفاوت است و بر انتخاب های درمانی تأثیر می گذارد.

عوامل موقعیتی و تجربیات روانشناختی بسته به معنا و تفسیری که افراد به آنها می دهند، می توانند احساسات مختلفی را تحریک کنند. این تفاسیر گاهی اوقات خود به خودی هستند که به آن افکار خودانگیخته نیز می گویند. شما می توانید یاد بگیرید که به این افکار دسترسی داشته باشید و آنها را تغییر دهید. با کمک مشاوره، مربیان و تمرین، یاد خواهید گرفت که با افکار خود کنار بیایید و آنها را تغییر دهید. وقتی طرز فکر خود را تغییر دهید، توضیحات بهتری دریافت می کنید.

لیست مشاوران کافه مشاور