مشاوره اختلافات زناشویی تلفنی

مشاوره اختلافات زناشویی تلفنی

مشاوره اختلافات زناشویی تلفنی

مشاوره اختلافات زناشویی تلفنی ، بسیاری از اختلافات زناشویی از مسایل پیش پا افتاده و ساده شروع می شود و به علت عدم اگاهی ما از نوع برخورد با این مشکلات و حل کردن آن متاسفانه به مشکلات بزرگتر تبدیل می شوند و زندگی زناشویی را دچار چالش های نامناسب قرار میدهند. بهتراست برای پیشگیری از این عوامل با مشاوره خانواده صحبت کنید.

فقدان اعتماد به نفس و عزت نفس پایین: برخی از مردم فکر می کنند که جذاب و غیر جذاب هستند؛ برای مثال، اغلب می شنویم که او می گوید: “هیچ کس فکر نمی کند من زیبا هستم و هیچ کس واقعاً به من توجه نمی کند” یا “من فقط می خواهم” شبیه خودم باشم.” همسرم مرا دوست دارد یا هیچکس مرا دوست ندارد. با وجود این نگرش، افراد همچنان وارد روابط انحصاری می شوند و برای جلب رضایت دیگران بر این روش تکیه می کنند.

میل و برانگیختگی سرکوب شده. بسیاری از مردم خود را بسیار پرشور می دانند و بدون شناخت شور و هیجان در رابطه با شریک زندگی خود، پریشانی عاطفی را تجربه می کنند. بعضی‌ها می‌گویند: «من همیشه یک بچه درونی فعال داشتم و همسرم به خواسته‌ام بی‌اعتنایی می‌کرد» یا گاهی وقتی می‌خواهم و عشقم را ابراز می‌کنم، همسرم می‌گوید: «تو بچه هستی و هرگز ازدواج نمی‌کنی.» اتحاد را تجربه کنید. “عشق و محبت. متوجه نشدم.”

تعارض در ازدواج به روابط و نحوه رفتار زن و مرد اطلاق می شود؛ عوامل متعددی در این دسته قرار می گیرند که عبارتند از: نیازهای عاطفی برآورده نشده، تغییرات و تفاوت در شخصیت بین همسران، نداشتن حد و مرز، زنا، انتقام از همسر و عدم وجود جاذبه .

مشاوره اختلافات زناشویی آنلاین

نیازهای عاطفی برآورده نشده: یکی از مهمترین جنبه های یک رابطه، برآوردن نیازهای شریک زندگی است. ناتوانی در برآوردن نیازهای عاطفی شریک زندگی خود را می توان به صورت زیر بیان کرد: “ما با کسی دیگر صحبت نمی کنیم”، “مال من”، “همسرم”. بیرون از خانه خوشحال بود و از همه الهام می گرفت، اما در داخل غمگین بود و دلتنگ من بود. “داشتن همه این احساسات و نیازها را به کلی فراموش می کنم.” اگر این نیاز برآورده نشود، ارضا شدن از زندگی غیرممکن است.

بی ثباتی زناشویی و تفاوت های خلقی: بسیاری از زنان گزارش می دهند که شوهرانشان نمی دانند چگونه خواسته های آنها را ارزیابی کنند. یکی از مواردی که خانم ها دوست دارند، بحث صداقت در آقایان است. برای مثال، ممکن است بگویید: «می‌خواهم با من صادق باشید، اما این اتفاق در زندگی مشترک ما رخ نداده است» یا «همسرم به نیازهای جسمی و عاطفی من اهمیت نمی‌دهد و ترجیحات من مهم نیستند».

 اگر باید آرزوهای من را برآورده کنید” یا “من و همسرم هرگز در زندگی مان شبیه هم نبوده ایم. هرگز اهداف یکسانی نداشته ایم” همسر شما ارزش ها و خواسته های شما را می داند. شما باید مستقیم باشید خواسته های خود را بیان کنید و از بیان نکردن خواسته های خود بپرهیزید، مگر اینکه خواسته های خود را بیان کنید، نمی توانید به نتایج دلخواه خود برسید. نداشتن مرزها: عدم رعایت حریم خصوصی و مرزها در زندگی خانوادگی، هم زنان و هم شوهرانشان مشهود هستند. مسائل دیگر. موارد زیادی برای بحث در اتاق وجود داشت.

مشاوره زناشویی آنلاین

در این بخش: “همسرم همیشه با دوستان مجردش زیاد بیرون می رود”، “شوهرم با دوستانم روابط باز دارد”، “ما همیشه با غریبه ها زندگی می کنیم. “مردم بیرون می روند” و روابط مرزی به انجام این کار کمک می کند، مرزهای رابطه را حفظ می کند و از ناپدید شدن روابط جلوگیری می کند.

انتقام زن رفتارها و واکنش های ناخوشایند زنان مانند عدم ابراز محبت، رابطه با زنان دیگر و یا حتی صحبت در مورد مسائل خصوصی با همسر، همگی زنان را وادار به انتقام از همسر خود می کند. به عنوان مثال، در قسمت “مشکلات” می شنویم: “هزار بار به او گفتم که دوستش دارم اما او گوش نمی دهد.” “من همیشه می دانستم که او با خواهرم مشکل دارد.” “او قطعاً مشکل سختی داشت. با من. نگرش داشته باشید.» همیشه به او بگویید که بگذار ببیند «کسی که از تو مراقبت می کند، چیزی از دست نمی دهد» و.

عدم جذابیت همسر: یکی دیگر از عوامل مهم در حوزه زنا، عدم جذابیت همسر است. اگر طرف مقابل کسی را به اندازه کافی دوست نداشته باشد، به تدریج شروع به خسته شدن می کند. بنابراین، همیشه توصیه می شود از این وضعیت اجتناب کنید و به ظاهر خود توجه کنید. برخی از زوج هایی که این مشکل را دارند، مثلاً می گویند: “از اول هیچ وقت از ظاهر همسرم خوشم نمی آمد”، “از قد و هیکل شوهرم متنفرم”، “من همیشه شبیه دوست پسر سابقم هستم”. دوست پسر سابق من. «…چشم، دلتنگش هستم» و.

مسائل جنسی

عوامل مرتبط با نیازهای جنسی نیز در این دسته قرار می گیرند؛ این عوامل را می توان به سه دسته تقسیم کرد: کنجکاوی جنسی، تجربه جنسی قبل از ازدواج و شکست جنسی.

کنجکاوی در مورد تجربیات جنسی. برخی از زنان از خیانت جنسی استفاده می کنند تا رشد جنسی خود را کاهش دهند و ثابت کنند که می توانند یک رابطه رضایت بخش داشته باشند، به عنوان مثال: “من مطمئن نیستم که بتوانم شریک زندگی خود را راضی کنم یا نه”، “امیدوارم از طریق دیگران این کار را انجام دهم.” مال من زن می خواستم مطمئن شوم که هیچ مشکل جنسی ندارم. “من از دوستی با افراد کوچکتر یا بزرگتر از خودم لذت می برم” و.

رابطه جنسی قبل از ازدواج

رابطه جنسی توافقی یا عاشقانه که پس از ازدواج به پایان نمی رسد، یکی از زیرمجموعه های جنسی محسوب می شود. بعضی ها می گویند وای احساس می کنم این رابطه را از دست داده ام، دارم فرار می کنم. تلفن شانس آورده است. زمان، و این الهام بخش است.” قبل از ازدواج، هر روز اشکال مختلفی از عشق را می دیدم. تنها خوشحالی من این است که 35 سال است مجرد هستم. نوعی رابطه با شرایطم.

شکست جنسی

ناتوانی در ارضای میل جنسی یا نارضایتی در رابطه جنسی با همسر یکی دیگر از مسائل مرتبط با روابط زناشویی است. برخی افراد این مشکل را در روابط اینگونه توصیف می کنند. هر شب که دعوا می‌کردیم، ملحفه‌ها را از هم جدا می‌کردم.» هر بار که پشت به من می‌خوابید، بهانه می‌کرد که آن شب خسته است و آن شب حال و حوصله‌اش را نداشت. وقتی هر یک از این مشکلات در یک رابطه رخ می دهد، فرد نمی تواند در رابطه دوام بیاورد و به دنبال برآوردن نیازهای خود باشد. بنابراین، اگر با مشکلات مشابهی مواجه هستید، حتما با روانپزشکان ما برای درمان تماس بگیرید.

دلایل شایع خیانت همسر

مشکلات ناشی از تعارضات زناشویی به سه دسته تقسیم می شود.

در زیر می توانید در مورد این سه دسته و مفاهیم کلیدی آنها بیشتر بدانید:

عوامل شخصیتی: اختلالات شخصیت، اختلالات روانی، ناتوانی جسمی، تمایلات مخرب و ویژگی های شخصیتی.

عوامل بیرونی: اختلال در عملکرد جنسی، الگوهای ارتباطی ناکافی، مشکلات روابط، مشکلات ارتباط کلامی و غیرکلامی، خشونت خانگی، خیانت، افکار و باورهای غیرمنطقی شریک زندگی، تنوع شخصیتی، مسائل ساختاری، مشکلات گذراندن وقت با هم، مشکلات خلقی، تفاوت های فرهنگی و مسائل رشدی. .

و عوامل فرافردی : مشکلات مالی، مشکلات شغلی، مشکلات خانوادگی با والدین اول، دخالت منفی خانواده و نزدیکان، مشکلات با فرزندان، سایر عوامل استرس زا و تغییرات اساسی زندگی.

هر کس دو نوع رابطه دارد: یکی با خود و دو نوع با دیگران و شاید رابطه اولی به نوعی مهم تر و اساسی تر از رابطه دوم باشد. برای داشتن روابط خوب با دیگران، باید خود را همانگونه که هستیم بپذیریم. وقتی کسی که هستید را بپذیرید، زندگی سالم تری دارید و با دیگران بهتر کنار می آیید.

زنا یکی از دردناک ترین اتفاقات زندگی انسان است. ترمیم رابطه بعد از رابطه واقعا سخت است اما شدنی است. به منظور بهبودی از تقلب، به یک سیستم حمایتی نیاز دارید، مانند افرادی که شما را دوست دارند و احساسات شما را درک می کنند.

با یک درمانگر که تجربه زیادی در زوج درمانی دارد ملاقات کنید تا خدمات مشاوره ای را در یک محیط امن و مطمئن ارائه کنید – آرامش. بسیار مفید باشید تا در مورد احساسات و عواطف خود با درمانگران و متخصصان پزشکی ما صحبت کنید. دوست عزیز، روانشناسی می تواند به شما کمک کند تا نقاط ضعف و قوت خود را درک کنید تا بتوانید برای بهبود رابطه خود آماده شوید و گام بردارید.

لیست مشاوران کافه مشاور