مشاوره تلفنی خیانت همسر

مشاوره تلفنی خیانت همسر

مشاوره تلفنی خیانت همسر

مشاوره تلفنی خیانت همسر :متأسفانه تعداد زوج هایی که به دنبال مشاوره خیانت هستند افزایش یافته است. این مسئله مشکل خیانت و زندگی مشترک را در بسیاری از خانواده ها برجسته می کند.

ناگفته نماند که خیانت یک کابوس است و فهمیدن آن اعتماد را در یک رابطه از بین می برد. قربانیان خیانت مانند افرادی که در بحران هستند، نمی دانند چگونه به خیانت همسرشان پاسخ دهند. اینجاست که باید به دنبال مشاوره روانشناسی خانواده باشید.

در طول مشاوره خیانت، اکثر زوج های متاثر از خیانت، حداقل در ابتدا درخواست طلاق نمی دهند. اکثر مردم می خواهند بدانند که اگر مورد کلاهبرداری قرار گرفتند چه کاری انجام دهند. در اینجا از تکنیک های مشاوره خانواده استفاده می شود. اغلب، همسر خیانتکار دارای برخی مشکلات اساسی است که نیاز به حمایت فوری دارد.

آیا باید رابطه را قطع کنم و درخواست طلاق بدهم؟

نه فورا، مگر اینکه برای خیانت همسرتان برنامه ریزی کرده باشید و درمانی پیدا کرده باشید. در غیر این صورت، توصیه می کنیم حداقل شش ماه مهلتی برای اصلاح تقلب به خود بدهید. پس از پایان شوک اولیه افشای تقلب، این بار به شما و شریک زندگیتان فرصتی می دهد تا در درازمدت به آنچه واقعاً می خواهید فکر کنید.

این بدان معنا نیست که شما و شریک خیانتکارتان باید در یک تخت بخوابید. در واقع، جدا کردن زمان می‌تواند برای هر دوی شما مفید باشد و فضای ارزشمندی برای تأمل فراهم کند. همچنین ممکن است بخواهید با یک مشاوره خانواده تلفنی یا زوج درمان باتجربه تماس بگیرید تا به روند بهبودی کمک کند و اعتماد را به رابطه خود بازگرداند.

چگونه از بچه ها مراقبت می کنید؟

دو نکته مهم در مورد فرزندتان:

اولین مورد امنیت عاطفی، جسمی و جنسی کودک است.

ممکن است فرد مورد علاقه شریک زندگی شما بزرگتر باشد، بنابراین فرزندان شما در معرض خطر فوری نیستند. با این حال، ممکن است فرزند شما ناآگاهانه در معرض پورنوگرافی نامناسب برای سن قرار گیرد (هرزه نگاری آنلاین و پورنوگرافی، اتاق های گفتگوی جنسی، سایت های دوستیابی و غیره). این امکان باید بررسی شود و هر چه زودتر بهتر باشد.

دومین سوال مهم این است: اگر فرزندانم را گمراه کنم چه باید بکنم؟

اولین توصیه ما این است که به یاد داشته باشید آنچه اکنون می گویید بعداً قابل تغییر نیست. پس مواظب حرف هایتان باشید. حتی اگر شما از خیانت صدمه دیده اید، فرزندان شما نیازی به شنیدن توهین یا داستان در مورد خیانت همسرتان ندارند.

به طور کلی، این ایده خوبی است که شما و همسرتان به بچه‌هایتان چیزی مانند «من و مامان/بابا در حال حاضر با مشکلاتی روبرو هستیم، اما با آن‌ها کنار می‌آییم.» می‌دانیم که تنش‌های خانواده‌تان را درک می‌کنید و امیدوارم بفهمی که این تقصیر تو نیست

ما هر دو شما را دوست داریم و زندگی شما برای ما بسیار مهم است. اگر لحظه ای احساس ناراحتی کنیم، قول می دهیم به زودی بهتر می شود. به این ترتیب، وقتی بچه‌ها سؤالاتی دارند (که احتمالاً خواهند داشت)، می‌توانید به روشی متناسب با سن به آنها پاسخ دهید. اگر در مورد توصیه های خیانت به همسرتان سوالی دارید، مقاله ما در مورد علائم خیانت به زنان را بخوانید.

به توصیه چه کسی باید اعتماد کرد؟

اول اینکه به دوستان و آشنایان خود در مورد خیانت همسرتان چیزی نگویید. این نوع رفتار بی پروا می تواند نه تنها به همسر خیانتکار، بلکه به شما، فرزندانتان و سایر اعضای خانواده آسیب جدی وارد کند.

انتقام، انتقام و شرم نیز باعث نمی شود که احساس بهتری داشته باشید. در عوض، به افراد همفکر برای حمایت از شما تکیه کنید و بدون قضاوت گوش دهید.

بهترین گزینه این است که با یک مشاور کلاهبرداری تماس بگیرید که به شما گوش دهد و راه حلی به شما ارائه دهد. برخلاف دوستان و خانواده شما، یک مشاور خانواده از نظر احساسی در رابطه شما دخالت نمی کند. در عوض، برای سلامت روان و شادی طولانی مدت رابطه خود برنامه ریزی کنید. بنابراین، اولویت او این است که به شما کمک کند تا بر اساس نیازها و ترجیحات خاص خود بهترین تصمیم را بگیرید. اگر در مورد نکاتی در مورد چگونگی کمک به خیانت به شوهرتان سوالی دارید،

آیا می توانم هر چیزی را که می خواهم بدانم به همسرم بگویم؟

بله، کاملا درست است. اکثر همسران خیانتکار بیشتر از آنچه همسر خیانتکار حاضر به صحبت است می خواهند بدانند. آنها حق دارند که مثلا بدانند: رسوایی از کجا شروع می شود!

در واقع، درک این اطلاعات بخش مهمی از درمان خیانت و ایجاد اعتماد در رابطه شما است. علاوه بر این، همسران خیانتکار همیشه داستان هایی می سازند که بدتر از خیانت واقعی است.

با این حال، فرآیند افشا نباید بدون راهنمایی یک مشاور خیانت کار با تجربه که ماهیت خیانت و پیامدهای آن را درک می کند، آغاز شود. یک مشاوره خانواده تلفنی در خصوص خیانت می تواند به شما و همسرتان کمک کند تا تاریخچه خیانت خود را به طور کامل بررسی کنید و احساسات خود را درک کنید. یک مشاور خیانت حرفه ای می تواند به شما و شریک زندگیتان کمک کند تا از درد خیانت راحت شوید و اعتماد را به رابطه بازگردانید تا مجبور نشوید دوباره خیانت کنید.

اگر با همسرم بیشتر رابطه جنسی داشته باشم، آیا او به من خیانت می کند؟

اصلا حساب باز نکن! !

اگر لاغر و جذاب شوید، غذای مورد علاقه او را بپزید و لباس های زیبا و جذاب بپوشید، این مانع از خیانت او به شما نخواهد شد.

به یاد داشته باشید: شما باعث خیانت نشدید. بنابراین، از فکر کردن “اگر زیبا/جذاب/جوانتر/… بودم” دست بردارید. این اتفاق نمی افتد زیرا این واقعیت ندارد. و چرا می خواهید با کسی که به او اعتماد ندارید رابطه جنسی داشته باشید؟ ممکن است برای چند دقیقه احساس بهتری داشته باشید، اما مطمئناً چیزی را حل نمی کند. در یک رابطه زمان و مکان برای رابطه جنسی وجود دارد، نه یک رابطه خیانت

آیا برای همسرم خط قرمز بکشم؟

کاملا درست است.

اولین خط قرمز این است که شما باید به تقلب فکر نکنید. این خط قرمز ثابت است. همسرش نیز اجازه نداشت دروغ بگوید یا چیزی را پنهان کند. (اما انتظار نداشته باشید که همه چیز به سرعت تغییر کند، زیرا افراد ناصادق تمایل دارند که پنهان شوند و دروغ بگویند.)

محدودیت های دیگری که باید در نظر گرفته شوند عبارتند از:

تمامی نرم افزارها را در دنیای مجازی اجرا کنید.

هزینه ها را توضیح دهید

به موقع به خانه برگرد و اگر دیر آمدی زنگ بزن تا هشدار بده.

زنگ بزن و بپرس روزت چطور بوده؟ و غیره.

برای  دریافت مشاوره تلفنی خیانت همسر وارد لیست مشاورین خانواده شوید و با مشاور مربوطه به صورت آنلاین و تلفنی صحبت کنید.

لیست مشاوران کافه مشاور