مشاوره جنسی تلفنی

مشاوره جنسی تلفنی

مشاوره جنسی تلفنی

مشاوره جنسی تلفنی : در واقع این یک مشکل جدی روحی و روانی است و پس از تفکر بسیار می توان به راحتی با ریشه یابی مشکل زوندرون درمان و حل شد و مشکلات جنسی ناشی از مشکل زوندرون را به درستی حل کرد و به راحتی درمان کرد.

بنابراین در این زمینه دسترسی به اطلاعات عمیق و دقیق روانی اجتماعی و اطلاعات مربوط به اختلالات روانی و روانپزشکی ممکن است از اهمیت و اهمیت بالایی برخوردار باشد. نیازی به استفاده از دارو نیست، فرد می تواند با بهبود وضعیت روحی و روانی خود، اختلال عملکرد جنسی را درمان کند.

استرس و اضطراب عامل بسیاری از دلبستگی ها و مشکلات خانوادگی است که بسیاری از افراد نادیده گرفته می شوند.

بنابراین درک دلایل اضطراب و استرس می تواند به افراد کمک کند تا به راحتی بر این مشکلات غلبه کنند و سلامت جنسی خود را بهبود بخشند و از این طریق این مشکل را برطرف کنند.

درمانگری جنسی نوعی گفتگو درمانی است که به افراد و زوج ها کمک می کند تا مسائل جنسی، شخصی یا رابطه ای را که بر رضایت جنسی تأثیر می گذارد حل کنند. هدف از مشاوره خانواده کمک به افراد برای غلبه بر مشکلات جسمی و عاطفی و داشتن روابط رضایت بخش و زندگی جنسی لذت بخش است.

مهمترین مسائل در رابطه جنسی و ازدواج

اما اختلال عملکرد جنسی شایع است. در واقع، 43 درصد از زنان و 31 درصد از مردان، نوعی اختلال عملکرد جنسی را در طول زندگی خود تجربه می کنند. این اختلالات ممکن است شامل موارد زیر باشد: اختلال در میل.

کمبود علاقه

انزال زودرس

خود تحقیر کننده

عدم پاسخگویی به تحریکات جنسی

ناتوانی در رسیدن به ارگاسم.

تمایلات جنسی بیش از حد

ناتوانی در کنترل رفتار جنسی…

یک زندگی جنسی رضایت بخش، سالم و طبیعی است. صمیمیت فیزیکی و عاطفی برای زندگی شما حیاتی است. اگر مشکلات جنسی دارید، داشتن یک زندگی جنسی لذت بخش برای شما دشوار است. مشاوره جنسی می تواند به شما در غلبه بر مشکلات جنسی و بهبود رضایت جنسی کمک کند.

آیا به مشاوره جنسی نیاز دارم؟

یکی از راه‌های تعیین اینکه آیا به زوج‌درمانگر نیاز دارید یا خیر، ارزیابی حوزه‌هایی از زندگی است که بیشتر تحت تأثیر قرار می‌گیرند. اگر فقدان صمیمیت عاشقانه یا مشکل در برقراری ارتباط با شریک زندگی تان بزرگترین مشکل شخصی شماست، رفتن به یک مشاوره روانشناسی بهترین گزینه است. همچنین در صورتی که برای غلبه بر این مشکل به صورت حضوری مشکل دارید، می توانید از طریق تلفن از مشاوره جنسی استفاده کنید. و همیشه می توانید با پیدا کردن یک شماره مشاوره جنسی قابل اعتماد با پزشک خود صحبت کنید.

مشاوره جنسی چگونه کار می کند؟

مشاوره جنسی مانند سایر اشکال روان درمانی است. با صحبت در مورد نگرانی ها، ترس ها و احساسات خود شفا پیدا کنید.

مدت یک جلسه مشاوره جنسی با یک درمانگر، راهبردهای مقابله ای را یاد خواهید گرفت که به شما کمک می کند در آینده بهتر شوید و زندگی جنسی سالم تری داشته باشید. در طول مشاوره اولیه، پزشک با شما یا فقط با شما و همسرتان صحبت خواهد کرد.

در طول هر جلسه، درمانگر شما را تشویق می‌کند که علل اختلال عملکرد جنسی خود را بررسی کرده و درک کنید. گفتار درمانی، چه به صورت تلفنی و چه به صورت مشاوره جنسی حضوری، یک مکالمه آموزشی و مداوم است. این برای ایجاد فضای ایمنی و تشویق به تغییر است. برای بررسی بهتر تأثیر الهام بر تمایلات جنسی، در اینجا چند نمونه آورده شده است.

توصیه هایی در مورد ازدواج و میل جنسی سرکوب شده

کاهش میل جنسی یکی از شرایطی است که می تواند در زمان های خاصی از زندگی رخ دهد. بیایید به یک مورد متفاوت نگاه کنیم:

هشت سال از ترک زندگی سعید و مهناز می گذشت. اما بلافاصله پس از تولد اولین فرزندشان، مشکلاتی در زندگی جنسی آنها شروع شد.سعید از نقایص مادرزادی رنج می برد و مجبور شد چندین ماه از رابطه جنسی خودداری کند. او مدت زیادی بود که رابطه جنسی نداشت و حتی پس از رفع مشکلات مهناز ، او نمی توانست رابطه جنسی داشته باشد. هیچ‌کدام از آن‌ها خوشحال نیستند،اما نمی‌دانند برای تغییر آن چه کنند. این تا زمانی است که تصمیم بگیرند در مورد مشاوره جنسی با پزشک خود صحبت کنند. اما به تعویق افتاد. او به طور قابل درک احساس ناامنی و ناراحتی از صحبت کردن در مورد رابطه جنسی با شخص دیگری می کرد.

درمان کاهش میل جنسی

آنها می گویند: ما به مشاوره جنسی می رویم و فکر می کنیم بهتر از زندگی پر از ناامیدی است. شما به صورت هفتگی با یک مشاوره خانواده ملاقات خواهید کرد. در نهایت سعید گفت که درمانگر جنسی ما در این زمینه بسیار مهربان و ملایم بوده و به طور مرتب به این مسائل می پردازد. کاش زودتر به مشاوره جنسی فکر می کردیم. چون در نهایت تصمیم بزرگی بود.

بعد از جلسه، احساس راحتی کردیم و در مورد مسائلی که در زندگی جنسی خود داشتیم صحبت کردیم. درمانگر ما به ما در برقراری ارتباط خوب کمک کرد و تمریناتی را در خانه به ما داد که خیلی خوب انجام دادیم.

اگر احساس می کنید در رابطه جنسی خود مشکل دارید و به کمک کمی نیاز دارید، راه های مختلفی برای کمک گرفتن وجود دارد، می توانید از لیست مشاورین از مشاوره جنسی تلفنی و آنلاین بهرمند شوید.

توصیه هایی در مورد تمایلات جنسی کودکان

تربیت جنسی یکی از مهمترین وظایف والدین است. زیرا آموزش و مشاوره جنسی جامع به شما این امکان را می دهد که در طول زندگی خود انتخاب های ایمن و سالم داشته باشید. اما بسیاری از والدین احساس می کنند نمی توانند به تنهایی از عهده این مسئولیت برآیند. به همین دلیل است که ما کودکان را تشویق می کنیم که به دنبال مشاوره جنسی باشند.

این دوره های مشاوره خانواده تلفنی نقش مهمی در ترویج آموزش های جنسی، افزایش آگاهی در مورد مسائل جنسیتی، ارائه نگرش های فطری نسبت به رابطه جنسی و پیشگیری و درمان رفتارهای جنسی نامناسب در کودکان ایفا می کند. خوشبختانه والدین می توانند از این درس ها برای شناسایی مسائل جنسیتی استفاده کنند مجاز.

توصیه هایی برای درمان زود انزالی

انزال زودرس یکی دیگر از مشکلات جنسی است که بسیاری از مردان با آن روبرو هستند. این مشکل می تواند منجر به کاهش میل جنسی یا ناتوانی در رسیدن به ارگاسم در هر دو طرف شود.

در مشاوره جنسی چه موضوعاتی مطرح می شود؟

یک درمانگر جنسی به شما گوش می دهد که مشکل شما را توضیح داده و تجزیه و تحلیل می کند. این به شما ایده می دهد که آیا علت مشکل جسمی، روانی یا هر دو است. هر درمانی خصوصی است. آنچه بین شما و پزشکتان گفته شد بین شما باقی می ماند.

یک درمانگر می تواند به شما در بحث و حل مسائل عاطفی که ممکن است با تمایلات جنسی شما مرتبط باشد کمک کند.

صحبت کردن و خواندن در مورد تجربیات جنسی خود می تواند به شما کمک کند تا بهتر بفهمید چه اتفاقی افتاده و چرا.

همچنین ممکن است پزشک تمرینات و فعالیت هایی را برای همسرتان تجویز کند. مشاوره معمولاً با ارزیابی مسائل مربوط به عملکرد آغاز می شود.

سپس مشاور جنسی شروع به آموزش به زوجین می کند که چگونه ارتباط بین خود را باز کنند.

این به آنها اجازه می دهد تا در مورد خواسته ها و نیازهای خود احساس راحتی کنند.

ضمناً در این ملاقات زن و شوهر فرصتی یافتند تا مسائلی را که باعث ایجاد استرس در روابطشان شده بود، حل کنند.

لیست مشاوران کافه مشاور